Povezane vesti

Ispravka Crnogorski premijer Milojko Spajić nije govorio o "teranju Rusa"

Ispravka Crnogorski premijer Milojko Spajić nije govorio o "teranju Rusa"

Kurir 17.01.2024
Milojko Spajić, premijer Crne Gore, rekao je u Davosu da su crnogorske vlasti u zemlji uspele da smanje udeo turista iz Rusije i smanje zavisnost od ruskog turističkog tržišta i investicija, prenosi Aloonline.me koji tu izjavu ocenjuje kao "skandal"… »
Spajić nije naučio Milovu lekciju: I kad udariš na Rusiju od zapada dobiješ samo – štap

Spajić nije naučio Milovu lekciju: I kad udariš na Rusiju od zapada dobiješ samo – štap

Sputnik 17.01.2024
To što se crnogorski premijer Milojko Spajić „pohvalio“ u Davosu da je smanjen broj ruskih turista u njegovoj zemlji, posledica je antiruske histerije na Zapadu i politike EU koja Crnoj Gori umesto štapa i šargarepe nudi samo štap, smatraju… »
"Uradili smo mnogo da ruskih turista bude manje": Kako se crnogorski premijer Milojko Spajić pohvalio u Davosu

"Uradili smo mnogo da ruskih turista bude manje": Kako se crnogorski premijer Milojko Spajić pohvalio u Davosu

Večernje novosti 17.01.2024
MILOJKO Spajić, premijer Crne Gore, rekao je u Davosu da su crnogorske vlasti u zemlji uspele da smanje udeo turista iz Rusije i smanje zavisnost od ruskog turističkog tržišta i investicija. gov.me - Kada sam postao ministar finansija 2020. godine… »

Vesti dana »