Povezane vesti

Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Pressek 17.01.2024
Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je da nema razloga za produžetak školskog raspusta, iako su u Srbiji prisutne tri vrste gripa i kovid. - Prisutna su sva četiri virusa, ali polako pada broj (obolelih). Mislim da i dalje treba podržavati… »
Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Nedeljnik 17.01.2024
(Beta) – Ministarka zdravlja Danica Grujičić izjavila je jutros da nema razloga za produžetak školskog raspusta, iako su u Srbiji prisutne tri vrste gripa i kovid. „Prisutna su sva četiri virusa, ali polako pada broj (obolelih). Mislim da i dalje… »
Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Grujičić: U Srbiji prisutna četiri virusa, ali nema razloga za produžetak školskog raspusta

Radio sto plus 17.01.2024
“Prisutna su sva četiri virusa, ali polako pada broj (obolelih). Mislim da i dalje treba podržavati i rekreativne nastave”, rekla je Grujičić za televiziju Prva. Ministarka je uputila apel građanima da se vakcinišu protiv gripa. “Trovalentna… »
Ministarka: Nema produžetka raspusta

Ministarka: Nema produžetka raspusta

Bujanovačke 17.01.2024
Bujanovac, 17. januar 2024. Nema razloga za produžetak školskog raspusta, iako su u Srbiji prisutne tri vrste gripa i kovid, poručila je jutros ministarka zdravlja Danica Grujičić. Ona je istakla da polako pada broj obolelih. Ministarka je uputila… »

Vesti dana »