Povezane vesti

Poljubio me kad je krenuo do prodavnice i više se nije vratio: Posle dva sata dobila sam poruku koja me je razorila!

Poljubio me kad je krenuo do prodavnice i više se nije vratio: Posle dva sata dobila sam poruku koja me je razorila!

Mondo 17.01.2024
Počela je da brine, a onda saznala istinu koja joj promenila život. Počela je da brine, a onda saznala istinu koja joj promenila život. Linzi je snimila video koji je postao viralan na društvenim mrežama. Odlučila je da podeli iskustvo sa svojim… »
Poljubio me, otišao do prodavnice i više se nikad nije vratio: Bili smo u vezi tri godine, a poruka koju sam dobila me je…

Poljubio me, otišao do prodavnice i više se nikad nije vratio: Bili smo u vezi tri godine, a poruka koju sam dobila me je…

Kurir 17.01.2024
Poljubio ju je na rastanku i otišao u prodavnicu da kupi nove pantalone, ali kad Linzinog dečka nije bilo nekoliko sati, počela je da brine. Na TikToku je podelila svoju šokantnu priču, otkrivši da je sa svojim dečkom u vezi više od tri godine, a… »
Poljubio je, otišao do prodavnice i nikada se nije vratio: Devojku nakon tri godine veze, dečko ostavio kao iz šale, a onda…

Poljubio je, otišao do prodavnice i nikada se nije vratio: Devojku nakon tri godine veze, dečko ostavio kao iz šale, a onda…

Blic 17.01.2024
Iznenadni raskid ili onaj "preko noći" svakako je najbolniji način na koji se jedna veza može okončati. A jedna devojka priznala je da je ostala u potpunom šoku onda kada je shvatila da se njena trogodišnja veza završila na potpuno novom i još… »

Vesti dana »