Povezane vesti

„Džonić nije sam ubio moje najmilije, nekoga neće stići pravda“: Majka ubijenog vlasnika menjačnica neutešna

„Džonić nije sam ubio moje najmilije, nekoga neće stići pravda“: Majka ubijenog vlasnika menjačnica neutešna

Nova 17.01.2024
Stojanka Đokić, majka vlasnika menjačnice Gorana Đokića (57), koji je sa svojom suprugom Gordanom (56) i dvadesetpetogodišnjom ćetkom Lidijom svirepo ubijen 27. septembra 2021. godine zbog čega je na doživotnu robiju osuđen njen sestrić Goran… »
Apelacioni sud u Nišu razmatra žalbu Džonića, on tvrdi da nije ubica

Apelacioni sud u Nišu razmatra žalbu Džonića, on tvrdi da nije ubica

RTS 17.01.2024
Apelacioni sud u Nišu razmatra žalbu Gorana Džonića (59) iz Moravca, koji je nepravosnažnom presudom Višeg suda u Nišu osuđen na kaznu doživotnog zatvora zbog teškog ubistva, jer je iz koristoljublja ubio i zapalio troje članova porodice… »
Apelacioni sud raspravlja o žalbi na presudu doživotnog zatvora: Advokat traži ukidanje presude Džoniću

Apelacioni sud raspravlja o žalbi na presudu doživotnog zatvora: Advokat traži ukidanje presude Džoniću

Insajder 17.01.2024
U Apelacionom sudu u Nišu u sredu, 17. januara završena je sednica za razmatranje žalbi na prvostepenu presudu kojom je Goran Džonić osuđen na kaznu doživotnog zatvora zbog ubistva tročlane porodice Đokić iz Aleksinca - Gorana (57), Gordane (56)… »
Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice

Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice

Beta 17.01.2024
Penzionisani vatrogasac Goran Džonić (59) iz Moravca, koga je Viši sud u Nišu osudio na doživotnu zatvorsku kaznu jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke Gorana Đokića (57), njegovu suprugu Gordanu (56) i ćerku Lidiju Đokić (26) iz… »
Slučaj ubijene porodice iz Aleksinca: Džonić se žalio na presudu, iz Apelacionog suda kažu - odluka u zakonskom roku

Slučaj ubijene porodice iz Aleksinca: Džonić se žalio na presudu, iz Apelacionog suda kažu - odluka u zakonskom roku

Euronews 17.01.2024
Apelacioni sud u Nišu danas je razmatrao žalbu Gorana Džonića iz Moravca, koji je prvostepenom presudom Višeg suda osuđen na doživotnu robiju, jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke Gorana Đokića (57), njegovu suprugu Gordanu (56)… »
Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice Đokić

Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice Đokić

Danas 17.01.2024
Penzionisani vatrogasac Gorana Džonić (59) iz Moravca, koga je Viši sud u Nišu osudio na na doživotnu zatvorsku kaznu jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke Gorana Đokića (57), njegovu suprugu Gordanu (56) i ćerku Lidiju Đokić… »
Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice

Goran Džonić i pred Apelacionim sudom u Nišu negirao ubistvo tročlane porodice

Novi magazin 17.01.2024
Penzionisani vatrogasac Gorana Džonić (59) iz Moravca, koga je Viši sud u Nišu osudio na na doživotnu zatvorsku kaznu jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke Gorana Đokića (57), njegovu suprugu Gordanu (56) i ćerku Lidiju Đokić… »
Završena sednica za razmatranje žalbi na presudu Džoniću

Završena sednica za razmatranje žalbi na presudu Džoniću

RTV 17.01.2024
NIŠ - U Apelacionom sudu u Nišu danas je završena je sednica za razmatranje žalbi na prvostepenu presudu kojom je Goran Džonić osuđen na kaznu doživotnog zatvora zbog ubistva tročlane porodice Đokić iz Aleksinca - Gorana (57), Gordane (56) i… »
"Sve je izmišljeno, mediji su me uništili": Bizarna odbrana Gorana Džonića koji je osuđen na doživotnu robiju zbog…

"Sve je izmišljeno, mediji su me uništili": Bizarna odbrana Gorana Džonića koji je osuđen na doživotnu robiju zbog…

Blic 17.01.2024
Goran Džonić čija je žalba na kaznu doživotnog zatvora razmatrana pred Apelacionim sudom u Nišu, ponovio je navode iz svoje odbrane u ranijem roku sudskog postupka da nema nikakve veze sa monstruoznim ubistvom porodice Đokić i da mu je navodno sve… »
„Policija me tri dana tukla, oni su mi sve namestili“: Goran Džonić nastavlja da tvrdi da nije ubio porodicu Đokić

„Policija me tri dana tukla, oni su mi sve namestili“: Goran Džonić nastavlja da tvrdi da nije ubio porodicu Đokić

Nova 17.01.2024
Aleksinčanin Goran Džonić (59) na današnjoj sednici veća Apelacionog suda koje odlučuje o njegovoj žalbi na presudu o doživotnoj robiji, ponovo je kazao da nije kriv za ubistvo brata od tetke Gorana Đokića, njegove supruge Gordane i… »
Zbog ovih reči džonića u sudnici nastao muk Ubica porodice Đokić i dalje negira krivicu: Nekad sam bio neko, a sad sam…

Zbog ovih reči džonića u sudnici nastao muk Ubica porodice Đokić i dalje negira krivicu: Nekad sam bio neko, a sad sam…

Kurir 17.01.2024
Goran Džonić iz sela Moravac danas je u Apelacionom sudu u Nišu negirao krivicu za trostruko ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca. On je na bizaran način, takoreći, najavio da će dići ruku na sebe, ukoliko sud ne vrati Višem sudu predmet, na… »
"Bio sam odbornik SAD sam nula!" Džonić osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva Đokića, sad tvrdi da mu je sve namešteno

"Bio sam odbornik SAD sam nula!" Džonić osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva Đokića, sad tvrdi da mu je sve namešteno

Mondo 17.01.2024
Goran Džonić koji je osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva porodice Đokić je izneo odbranu. Goran Džonić koji je osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva porodice Đokić je izneo odbranu. Goran Džonić čija je žalba na kaznu doživotnog… »
"Sve mi je namešteno": Džonić pred sudom tvrdio da je u vreme ubistva rođaka bio u garaži

"Sve mi je namešteno": Džonić pred sudom tvrdio da je u vreme ubistva rođaka bio u garaži

Telegraf 17.01.2024
Dokazi koji su ga smestili na doživotnu robiju bili su nedvosmisleni, čaure nađene na mestu zločina ispaljene su iz njegovog pištolja, na oružju je pronađen i Lidijin DNK, a Džonićevi i biološki tragovi na novcu odizetom od Đokića… »
Čeka pravosnažnu presudu: Počelo suđenje Goranu Džoniću za ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Čeka pravosnažnu presudu: Počelo suđenje Goranu Džoniću za ubistvo porodice Đokić iz Aleksinca

Blic 17.01.2024
Apelacioni sud u Nišu danas razmatra žalbu penzionisanog vatrogasca Gorana Džonića (59) iz Moravca, koji je nepravosnažnom presudom Višeg suda u Nišu osuđen na na doživotnu robiju, jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke Gorana… »
Goran Džonić stigao u sud sa lisicama na rukama i bukagijama na nogama: Apelacioni sud danas odlučuje o žalbi na presudu…

Goran Džonić stigao u sud sa lisicama na rukama i bukagijama na nogama: Apelacioni sud danas odlučuje o žalbi na presudu…

Nova 17.01.2024
Apelacioni sud u Nišu danas će održati sednicu radi odlučivanja o žalbi protiv prvostepene presude Višeg suda u Nišu kojom je Goranu Džoniću iz aleksinačkog sela Moravac za trostruko teško ubistvo izrečena doživotna robija. Džonić je oko 11… »
"Bio sam ugledan, sad sam ništa": Džonić i dalje negira krivicu da je ubio brata od tetke, snajku i bratanicu

"Bio sam ugledan, sad sam ništa": Džonić i dalje negira krivicu da je ubio brata od tetke, snajku i bratanicu

Telegraf 17.01.2024
Suđenje je, zbog velike zainteresovanisti javnosti, bilo otvoreno za javnost. Goran Džonić, koji je prvostepeno oduđen na kaznu doživotnog zatvora zbog jezivog trostrukog ubistva brata od tetke Gorana, njegove supruge Gordane i ćerke Lidije (25) je… »
Ovako danas izgleda Goran Džonić, osuđeni trostruki ubica: Policajci ga doveli u Apelacioni sud, na licu ima masku (foto)

Ovako danas izgleda Goran Džonić, osuđeni trostruki ubica: Policajci ga doveli u Apelacioni sud, na licu ima masku (foto)

Kurir 17.01.2024
Goran Džonić, osuđeni ubica tročlane porodice Đokić u selu Moravac kod Aleksinca, pojavio se pred Većem Apelacionog suda u Nišu. Veće apelacionog suda trebalo bi da razmotri žalbu njegove odbrane na presudu na doživotni zatvor jer je usmrtio… »
Džonić došao u Apelacioni sud: Danas će saznati da li će zbog nezapamćenog zločina provesti život iza rešetaka

Džonić došao u Apelacioni sud: Danas će saznati da li će zbog nezapamćenog zločina provesti život iza rešetaka

Telegraf 17.01.2024
Suđenje će, zbog velike zainteresovanisti javnosti, biti otvoreno za javnost. Goran Džonić, koji je prvostepeno osuđen na kaznu doživotnog zatvora zbog jezivog trostrukog ubistva brata od tetke Gorana, njegove suprugu Gordane i ćerke Lidije (25)… »
Osuđen na doživotnu robiju, sada očajnički pokušava da je izbegne! Apelacioni sud u Nišu danas odlučuje o žalbi Gorana…

Osuđen na doživotnu robiju, sada očajnički pokušava da je izbegne! Apelacioni sud u Nišu danas odlučuje o žalbi Gorana…

Blic 17.01.2024
Apelacioni sud u Nišu danas će razmatrati žalbu se penzionisanog vatrogasca Gorana Džonića (59) iz Moravca, koji je nepravosnažnom presudom Višeg suda u Nišu osuđen na na doživotnu robiju, jer je 27. septembra 2021. godine ubio brata od tetke… »

Vesti dana »