Povezane vesti

Ubo konobara nožem, pa zanemeo u tužilaštvu

Ubo konobara nožem, pa zanemeo u tužilaštvu

Politika 17.01.2024
Lazar K. (56), osumnjičen da je 13. januara ove godine u restoranu u Ulici Vojvode Stepe oko 22.30 pokušao da ubije konobara ugostiteljskog objekta u kom se nalazio, nije želeo da iznosi odbranu na današnjem saslušanju u Višem javnom tužilaštvu… »
Muškarac pokušao da pobegne kad mu je nađena droga: Dao gas, vukao policajca koji je hteo da ga izvuče iz auta

Muškarac pokušao da pobegne kad mu je nađena droga: Dao gas, vukao policajca koji je hteo da ga izvuče iz auta

Telegraf 17.01.2024
On je priznao da je kod sebe imao drogu, ali je negirao da je sprečio policiju vršenju službene radnje. F. I. (51) uhapšen je 15. januara i određeno mu je zadržavanje u trajanju do 48 sati zbog sumnje da je izvršio krivično delo sprečavanje… »
Vojni oficir ponudio drogu policajcu: Šok hapšenje na Zvezdari: Prišao kolima pa postavio pitanje zbog kog je završio u…

Vojni oficir ponudio drogu policajcu: Šok hapšenje na Zvezdari: Prišao kolima pa postavio pitanje zbog kog je završio u…

Blic 17.01.2024
Muškarca I. F. (51), koji je navodno zastavnik u Vojsci Srbije, policajci su uhvatili na Zvezdari u ponedeljak na sred ulice, u blizini jedne srednje škole, kada im je sam prišao i ponudio da im proda drogu, saznaje nezvanično "Blic". Kako saznajemo… »
Saslušan napadač iz Vojvode Stepe: Tokom dočeka Srpske Nove godine pokušao da ubije konobara, a pred tužiocem zanemeo

Saslušan napadač iz Vojvode Stepe: Tokom dočeka Srpske Nove godine pokušao da ubije konobara, a pred tužiocem zanemeo

Blic 17.01.2024
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Lazar K. (56) zbog sumnje da je 13. januara ove godine u restoranu u Ulici Vojvode Stepe oko 22.30 sati pokušao da liši života konobara u tom lokalu. Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem… »
Saslušan napadač iz Vojvode Stepe: Tokom dočeka Srpske Nove godine pokušao da ubije konobara, a pred tužiocem zanemeo

Saslušan napadač iz Vojvode Stepe: Tokom dočeka Srpske Nove godine pokušao da ubije konobara, a pred tužiocem zanemeo

Blic 17.01.2024
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Lazar K. (56) zbog sumnje da je 13. januara ove godine u restoranu u Ulici Vojvode Stepe oko 22.30 sati pokušao da liši života konobara u tom lokalu. Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem… »
"Droga je moja, ja sam zavisnik!" Muškarac koji je vukao kolima policajca na Zvezdari ovako se branio

"Droga je moja, ja sam zavisnik!" Muškarac koji je vukao kolima policajca na Zvezdari ovako se branio

Kurir 17.01.2024
I. F. (51) koji je uhapšen u ponedeljak posle dramatične potere na ulicama Zvezdare, u blizini jedne srednje škole, saslušan je danas u Prvom osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu zbog sumnje da je neovlašćeno držao drogu kao i zbog napada na… »
Povratnik pokušao nožem da ubije konobara u restoranu u Beogradu: Evo kako se branio na saslušanju

Povratnik pokušao nožem da ubije konobara u restoranu u Beogradu: Evo kako se branio na saslušanju

Kurir 17.01.2024
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušan je Lazar K. (56) zbog sumnje da je 13. januara ove godine u restoranu u Ulici Vojvode Stepe oko 22:30 pokušao da ubije konobara u tom lokalu. - Osumnjičeni se na saslušanju branio ćutanjem, odnosno… »
Diler sa Zvezdare pomešao kupca i policajca u civilu, pa počela potera! Zaustavio se i pitao: "Je l' mene čekaš?"

Diler sa Zvezdare pomešao kupca i policajca u civilu, pa počela potera! Zaustavio se i pitao: "Je l' mene čekaš?"

Mondo 17.01.2024
Diler sa Zvezdare je, čim je shvatio da je kupca pobrkao sa policajcem, pokušao da da gas i pobegne, ali je pripadnik MUP-a uspeo da otvori vrata vozača. Diler sa Zvezdare je, čim je shvatio da je kupca pobrkao sa policajcem, pokušao da da gas i… »
Drama na Zvezdari: Diler mislio da je policajac kupac, pitao "Jel ti mene čekaš" potera po ulicama Beograda

Drama na Zvezdari: Diler mislio da je policajac kupac, pitao "Jel ti mene čekaš" potera po ulicama Beograda

Kurir 17.01.2024
Policija je po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu odredila zadržavanje do 48 sati I. F. (51), zbog sumnje da je neovlašćeno držao drogu kao i da je tokom akcije hapšenja napao i lakše povredio policijskog službenika. Kako Kurir… »

Vesti dana »