Povezane vesti

Plakala jer radi od 9 do 5, SAD dobila otkaz! Tražila posao 5 meseci, cela plata ode na račune, a otpuste me zbog ovoga?

Plakala jer radi od 9 do 5, SAD dobila otkaz! Tražila posao 5 meseci, cela plata ode na račune, a otpuste me zbog ovoga?

Mondo 17.01.2024
Devojka koja je plakala jer ne stiže ništa osim posla, dobila je otkaz. Devojka koja je plakala jer ne stiže ništa osim posla, dobila je otkaz. Sećate li se devojke koja je stekla popularnost na društvenim mrežama kada je kroz suze pričala koliko… »
Lila suze što mora da radi od 9 do 17, a SAD dobila otkaz: Kukala na sav glas, završila i u Dnevniku! Tvrdi da nije ona kriva

Lila suze što mora da radi od 9 do 17, a SAD dobila otkaz: Kukala na sav glas, završila i u Dnevniku! Tvrdi da nije ona kriva

Kurir 17.01.2024
Tiktokerka Briel Asero, koja je postala viralna nakon što je u suzama ispričala koliko joj je teško da radi od 9 do 17 sati dobila je otkaz. Briel je u oktobru pokrenula lavinu reakcija zato što se požalila da nema vremena ni za šta nakon što je… »
Plakala jer mora da radi od 9 do 5, pa dobila otkaz: Ljudi se mole da nađe novi posao

Plakala jer mora da radi od 9 do 5, pa dobila otkaz: Ljudi se mole da nađe novi posao

Blic 17.01.2024
Jedna tiktokerka objavila je viralan post u kojem kroz suze priča koliko joj je teško da radi od devet do 17 sati zbog čega je dobila i otkaz. Brielle je u oktobru privukla brdo komentara zato što se požalila da nema vremena ni za šta nakon što je… »
"Radno vreme od 9 do 5 je suludo, ne stižem ništa": Uplakana tiktokerka na kraju dobila otkaz

"Radno vreme od 9 do 5 je suludo, ne stižem ništa": Uplakana tiktokerka na kraju dobila otkaz

Telegraf 17.01.2024
"Neću da sedim ovde i plačem, ali otpuštena sam sa prvog posla koji sam tražila pet meseci", započinje Amerikanka svoj novi video. U oktobru 2023. tiktokerka po imenu Brielle privukla je pažnju na društvenim mrežama kada je objavila video u kojem… »

Vesti dana »