Povezane vesti

Inicijativa mladih traži da Ombudsman ispita navode da je BIA zlostavljala Sandulovića

Inicijativa mladih traži da Ombudsman ispita navode da je BIA zlostavljala Sandulovića

Slobodna Evropa 17.01.2024
Nevladina organizacija Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR Srbija) saopštila je 17. januara da zahteva od Zaštitnika građana da ispita navode da su pripadnici Bezbednosno-informativne agencije (BIA) nezakonito pritvorili i zlostavljali… »
Inicijativa mladih za ljudska prava: Zaštinik građana da ispita rad BIA i MUP o postupanju prema Sanduloviću

Inicijativa mladih za ljudska prava: Zaštinik građana da ispita rad BIA i MUP o postupanju prema Sanduloviću

Insajder 17.01.2024
Inicijativa mladih za ljudska prava saopštila je u sredu 17. januara da zahteva od Zaštitnika građana da kroz postupak ocene zakonitosti rada Bezbednosno informativne agencije (BIA) i MUP-a ispita navode o nezakonitom pritvaranju i zlostavljanju Nikole… »
YIHR traži od Zaštitnika građana da ispita navode o postupanju BIA i MUP prema Sanduloviću

YIHR traži od Zaštitnika građana da ispita navode o postupanju BIA i MUP prema Sanduloviću

Novi magazin 17.01.2024
Inicijativa mladih za ljudska prava (YIHR) zatražila je danas od Zaštitnika građana da kroz postupak ocene zakonitosti rada Bezbednosno-informativne agencije (BIA) i Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) ispita navode o nezakonitom pritvaranju i… »
Advokat Čedomir Stojković: Uhapsite i mene kao Sandulovića jer sam odneo cveće na grob devojčice Blerine Jašari

Advokat Čedomir Stojković: Uhapsite i mene kao Sandulovića jer sam odneo cveće na grob devojčice Blerine Jašari

Danas 17.01.2024
U četvrtak, 18. januara, u 15.00 časova, položiću cveće na grob Blerine Jašari, sedmogodišnje ubijene devojčice na Kosovu, isto onako kako je to učinio Nikola Sandulović, koji je zbog toga prebijen i uhapšen, a potom ću doći u Beograd da se… »

Vesti dana »