Povezane vesti

Obradović: Milojević je fenomenalan čovek, nadam se da će se izboriti

Obradović: Milojević je fenomenalan čovek, nadam se da će se izboriti

Politika 17.01.2024
Dejan Milojević je fenomenalan čovek. Nadamo se da će uspeti da se izbori, jer je on oduvek bio jedan od najvećih boraca koje sam upoznao u životu, rekao je trener Partizana Željko Obradović uoči odlaska u Atinu na utakmicu 22. kola Evrolige… »
Obradović: Milojević je jedan od najvećih boraca

Obradović: Milojević je jedan od najvećih boraca

Sportski žurnal 17.01.2024
Trener Partizana se nada da će legenda crnp-belih uspeti da se izbori sa zdravstvenim problemom. Sve ljubitelje košarke danas je neprijatno iznenadila vest da je Dejan Milojević, jedan od članova stručnog štaba Golden Sstejta doživeo srčani udar… »
"Nažalost, dobio sam tu informaciju" Željko Obradović o Miloju: Ne znamo kakva je situacija, Dejane pobedi!

"Nažalost, dobio sam tu informaciju" Željko Obradović o Miloju: Ne znamo kakva je situacija, Dejane pobedi!

Mondo 17.01.2024
Svi su zabrinuti za stanje legende srpske košarke. Svi su zabrinuti za stanje legende srpske košarke. Košarka u sredu pada u drugi plan jer je Dejan Milojević doživeo srčani udar u Americi. Vest o tome da je srpski trener i legenda tog sporta loše… »
Željko Obradović pružio podršku Dejanu Milojeviću: "Nažalost, dobio sam informaciju šta se desilo..."

Željko Obradović pružio podršku Dejanu Milojeviću: "Nažalost, dobio sam informaciju šta se desilo..."

Telegraf 17.01.2024
Trener crno-belih pružio podršku prijatelju i kolegi. Trener Partizana Željko Obradović održao je poslednji trening pred put u Atinu, gde ga čeka duel protiv Panatinaikosa, ekipe gde je živa legenda i miljenik navijača. Obradović je posle… »

Vesti dana »