Повезане вести

Имала осам канцера, није могла ни да седи, ни да спава: Две године после смрти Мериме Његомир преминула је и она

Имала осам канцера, није могла ни да седи, ни да спава: Две године после смрти Мериме Његомир преминула је и она

Стори 17.01.2024
Мерима Његомир умрла је од канцера панкреаса 20. новембра 2021. године. Иза себе је оставила четворо деце: Љубицу, Милицу, Јелену и Марка. Сестра Мериме Његомир преминула је, а била јој је неизмерна подршка. Нина Павић се… »
Изгубила мајку, САД и тетку! Ћерка покојне Мериме Његомир скрхана болом - "То јој је била сестра, много сам потресена"

Изгубила мајку, САД и тетку! Ћерка покојне Мериме Његомир скрхана болом - "То јој је била сестра, много сам потресена"

Мондо 17.01.2024
Ћерка Мериме Његомир огласила се након тужне вести, да је њена вољена тетка преминула. Ћерка Мериме Његомир огласила се након тужне вести, да је њена вољена тетка преминула. Сестра по мајци покојне певачице Мериме… »
Преминула рођена сестра Мериме Његомир: Током учешћа у "Никад није касно" признала да је имала канцер 8 пута

Преминула рођена сестра Мериме Његомир: Током учешћа у "Никад није касно" признала да је имала канцер 8 пута

Мондо 17.01.2024
Сестра певачице Мериме Његомир, Нина Павић, која је учествовала у музичком такмичењу "Никад није касно" преминула је након дуге и тешке болести. Сестра певачице Мериме Његомир, Нина Павић, која је учествовала у… »
Умрла сестра Мериме Његомир: И она је била певачица, сви је знате из популарног такмичења: Борила се са опаком болешћу

Умрла сестра Мериме Његомир: И она је била певачица, сви је знате из популарног такмичења: Борила се са опаком болешћу

Блиц 17.01.2024
Умрла рођена сестра певачице Мериме Његомир, Нина Павић. Нину је јавност знала јер се такмичила у популарном такмичењу "Никад није касно", а са сестром је била врло блиска. Певачица се 22 године борила са канцером, о чему… »
Сестра Мериме Његомир 22 година боловала од опаке болести: "Имала сам осам канцера, али не желим да ме сажаљевају"

Сестра Мериме Његомир 22 година боловала од опаке болести: "Имала сам осам канцера, али не желим да ме сажаљевају"

Блиц 17.01.2024
Рођена сестра певачице Мериме Његомир, Нина Павић, која је учествовала у музичком такмичењу "Никад није касно" преминула је након дуге и тешке болести. Она се од смрти сестре није оглашавала у медијима, а како је једном… »
"Преминула је у току ноћи, биле смо јако везане": Ћерка Мериме Његомир сломљена због теткине смрти

"Преминула је у току ноћи, биле смо јако везане": Ћерка Мериме Његомир сломљена због теткине смрти

Блиц 17.01.2024
Нина Павић, сестра Мериме Његомир преминула је након борбе са опаком болешћу. Овим поводом огласила се Меримина ћерка Љубица, која је кроз сузе говорила о покојној тетки. - Истина је, дуго је боловала од рака и, нажалост… »
Ћерка Мериме остала без мајке, а сада и без тетке "То је била мамина сестра и биле смо много везане"

Ћерка Мериме остала без мајке, а сада и без тетке "То је била мамина сестра и биле смо много везане"

Курир 17.01.2024
Нина Павић, некадашња учесница музичког такмичења "Никад није касно" и сестра по мајци Мериме Његомир, преминула је претходне ноћи након тешке борбе са опаком болешћу. Овим поводом огласила се Меримина ћерка Љубица… »
Преминула рођена сестра Мериме Његомир: Била је певачица, учествовала у Никад није касно, годинама се борила с тешком…

Преминула рођена сестра Мериме Његомир: Била је певачица, учествовала у Никад није касно, годинама се борила с тешком…

Курир 17.01.2024
Нина Павић, некадашња учесница музичког такмичења "Никад није касно" исестра по мајци Мериме Његомир, преминула је данас након дуге и тешке борбе са опаком болешћу. Нина је о болести раније отворено говорила, те открила… »

Вести дана »