Povezane vesti

Uroš Stanić spreman na sve da obraduje Janjuša: Evo kako planira da iznenadi najvećeg prijatelja u Eliti

Uroš Stanić spreman na sve da obraduje Janjuša: Evo kako planira da iznenadi najvećeg prijatelja u Eliti

Kurir 17.01.2024
Učesnik Elite Uroš Stanić otišao je do Drveta mudrosti i izneo želju, ali i tražio pomoć da usreći Janjuša u rijalitiju. Naime, Stanić oseća veliku zahvalnost prema Janjušu zbog svega što je on činio za njega. Njih dvojica juče su u više… »
"Posle moje majke on je jedina osoba koja me voli": Uroš Stanić sa knedlom u grlu o Janjušu, spreman na sve da ga usreći…

"Posle moje majke on je jedina osoba koja me voli": Uroš Stanić sa knedlom u grlu o Janjušu, spreman na sve da ga usreći…

Blic 17.01.2024
Marko Janjušević Janjuš i Uroš Stanić od samog početka "Elite" provode najviše vremena zajedno, a isti slučaj je i nakon što se Janjuš vratio u rijaliti nakon porodične tragedije. Uroš na sve načine pokušava da oraspoloži svog rijaliti… »
Janjuš ni ne sluti ko ulazi u elitu Ovo će za njega biti šok, mnogi gledaoci se rasplakali!

Janjuš ni ne sluti ko ulazi u elitu Ovo će za njega biti šok, mnogi gledaoci se rasplakali!

Alo 17.01.2024
Učesnik Elite svojom molbom rasplakao je mnoge gledaoce. Učesnik Elite Uroš Stanić otišao je do Drveta mudrosti i izneo želju, ali i tražio pomoć da usreći Janjuša u rijalitiju. Naime, Stanić oseća veliku zahvalnost prema Janjušu zbog svega… »

Vesti dana »