Povezane vesti

"Najvažniji dan je u subotu": Vučić iz Davosa pozvao građane da budu deo stvaranja uspešnije i bolje Srbije!

"Najvažniji dan je u subotu": Vučić iz Davosa pozvao građane da budu deo stvaranja uspešnije i bolje Srbije!

Telegraf 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu. Nakon niza važnih sastanaka on se oglasio još jednom porukom na Instagram stranici "buduconostsrbijeav". Kako je predsednik rekao "danas nije bio lak dana"… »
"Narod voli one koji rade, a ne one koji kukaju nad sobom": Moćna poruka Vučića iz Davosa

"Narod voli one koji rade, a ne one koji kukaju nad sobom": Moćna poruka Vučića iz Davosa

Telegraf 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Davosu na Svetskom ekonomskom forumu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nalazi se u Davosu na Svetskom ekonomskom forumu. On se oglasio nakon niza važnih sastanaka sa svetskim liderima, među kojima su… »
Vučić o raspravi u Evropskom parlamentu: Nemam problem s tim, znam koliko je nešto čisto dobijeno, nikad čistije

Vučić o raspravi u Evropskom parlamentu: Nemam problem s tim, znam koliko je nešto čisto dobijeno, nikad čistije

Insajder 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u sredu, 17. januara, da "nema problem" u vezi rasprave u Evropskom parlamentu (EP), o izborima u Srbiji, navodeći da zna "koliko je nešto čisto dobijeno". U obraćanju srpskim novinarima sa Svetskog… »
Vučić o raspravi u EP: Nemam problem s tim, znam koliko je čisto dobijeno

Vučić o raspravi u EP: Nemam problem s tim, znam koliko je čisto dobijeno

Beta 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da "nema problem" u vezi današnje rasprave u Evropskom parlamentu (EP) o izborima u Srbiji, navodeći da zna "koliko je nešto čisto dobijeno". U obraćanju srpskim novinarima sa Svetskog ekonomskog foruma… »
Vučić o sednici Evropskog parlamenta o izborima u Srbiji: Znam koliko je nešto čisto dobijeno, hvala na društvu za Srbiju

Vučić o sednici Evropskog parlamenta o izborima u Srbiji: Znam koliko je nešto čisto dobijeno, hvala na društvu za Srbiju

Danas 17.01.2024
Hvala im na društvu za Srbiju. Znam koliko je nešto čisto dobijeno i nikada čistije. Znali su oni to sve, kazao je Aleksandar Vučićpovodom današnje sednice Evropskog parlamenta na kojoj se razgovara o izborima u Srbiji. Vučić, koji je u Davosu… »
Vučić o raspravi u EP: Nemam problem s tim, znam koliko je nešto čisto dobijeno, nikad čistije

Vučić o raspravi u EP: Nemam problem s tim, znam koliko je nešto čisto dobijeno, nikad čistije

Novi magazin 17.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da "nema problem" u vezi današnje rasprave u Evropskom parlamentu (EP) o izborima u Srbiji, navodeći da zna "koliko je nešto čisto dobijeno". U obraćanju srpskim novinarima sa Svetskog ekonomskog foruma… »

Vesti dana »