Povezane vesti

Smart: Mnogo ljudi mi je poslalo snimke Delija, biće "ludo"

Smart: Mnogo ljudi mi je poslalo snimke Delija, biće "ludo"

Sportski žurnal 17.01.2024
Američki bek je istakao da su prvi utisci sjajni i da je spreman da pobeđuje sa Zvezdom. Američki košarkaš Džavonte Smart, novi član Crvene zvezde, rekao je da je već dobio snimke navijača i da će biti "ludo" igrati pred njima. Amerikanac je… »
"Ovi su stvarno ludi!": NBA pojačanje Zvezde DŽavonte Smart je ovako reagovao kada je video šta rade "delije"

"Ovi su stvarno ludi!": NBA pojačanje Zvezde DŽavonte Smart je ovako reagovao kada je video šta rade "delije"

Večernje novosti 17.01.2024
TRAŽILA je Crvena zvezda igrača na bekovskim pozicijama. Na kraju je izbor pao na Džavontea Smarta koji je ove srede odradio prvi trening sa timom i stavio se na raspolaganje Janisu Sferopulosu. Foto: Twitter/@kkcrvenazvezda Amerikanac je istakao da se… »
Prve reči Smarta po dolasku u Zvezdu: „Biće ludo, volim da kreiram – spreman sam da pobeđujem“

Prve reči Smarta po dolasku u Zvezdu: „Biće ludo, volim da kreiram – spreman sam da pobeđujem“

Nova 17.01.2024
Srećan i spreman za nove izazove Džavonte Smart, novi igrač Crvene zvezde, odradio je prvi trening sa ekipom i to dan pre meča sa Baskonijom u okviru 22. kola Evrolige (19 sati, beogradska Arena). „Sjajno je, došao sam juče, došao u hotel, sada… »
Sferopulos: Potrebna nam je podrška navijača, sutra odluka da li će Smart igrati

Sferopulos: Potrebna nam je podrška navijača, sutra odluka da li će Smart igrati

Sportski žurnal 17.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde dočekaće sutra od 19 časova u Štark areni ekipu Baskonije u 22. kolu Evrolige. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je u Beogradu da će crveno-beli morati da imaju dobar pristup na meču sa Baskonijom i… »
Smart trenirao i izašao pred novinare - Ko su njegovi misteriozni savetodavci?

Smart trenirao i izašao pred novinare - Ko su njegovi misteriozni savetodavci?

Sportske.net 17.01.2024
Najnovije pojačanje Crvene zvezde Džavonte Smart odradio je danas prvi trening sa ekipom po dolasku u Beograd. Poznato je već da on pokriva pozicije "1 i 2", da je stigao posle povreda Nemanje Nedovića i Nikole Topića, a mogao bi da debituje već… »
Sferopulos za SK: Smart? Postoji šansa, odluka pred meč

Sferopulos za SK: Smart? Postoji šansa, odluka pred meč

Sport klub 17.01.2024
Najnovije pojačanje Crvene zvezde Džavonta Smart priključio se treninzima 'crveno-belih' i trebalo bi da debituje za novi klub u četvrtak, na utakmici sa Baskonijom. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. „Odluka će biti doneta u… »
Sferopulos: Potrebna nam je podrška navijača, sutra odluka da li će Smart igrati

Sferopulos: Potrebna nam je podrška navijača, sutra odluka da li će Smart igrati

RTS 17.01.2024
Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da će "crveno-beli" morati da imaju dobar pristup na meču sa Baskonijom i dodao da je njegovom timu potrebna podrška navijača na meču 22. kola Evrolige. Košarkaši Crvene zvezde dočekaće… »
Ne mogu to da vam otkrijem! Amerikanac stigao u Zvezdu: Raspitao sam se, znam sve!

Ne mogu to da vam otkrijem! Amerikanac stigao u Zvezdu: Raspitao sam se, znam sve!

Mondo 17.01.2024
Novi košarkaš Crvene zvezde Meridianbet jedva čeka debi u Evroligi. Novi košarkaš Crvene zvezde Meridianbet jedva čeka debi u Evroligi. Novi košarkaš KK Crvena zvezda Meridianbet Džavonte Smart prvi put je izašao pred novinare u Zvezdinoj… »
Sferopulos otkrio da li će igrati Džavonte Smart i koliko će Zvezdi biti teško zbog Duška Ivanovića

Sferopulos otkrio da li će igrati Džavonte Smart i koliko će Zvezdi biti teško zbog Duška Ivanovića

Telegraf 17.01.2024
Trener Zvezde ističe da njegovu ekipu čeka težak zadatak protiv Baskonije. Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos održao je trening pred meč protiv Baskonije u 22. Evroligi, gde crveno-beli u Areni u četvrtak od 19 časova dočekuju tim koji vodi… »

Vesti dana »