Povezane vesti
Švarceneger platio kaznu od 35.000 evra zbog sata od 20.000
N1 Info 17.01.2024
Glumac Arnold Švarceneger (76) zadržan je na aerodromu u Minhenu jer carini nije prijavio skupoceni sat "Odemar Pige", zbog čega je morao da plati kaznu od 35.000 evra, posle čega je pušten. Nemački mediji su ranije objavili da su carinici pronašli… »
Arnold Švarceneger priveden na aerodromu u Minhenu: Zbog ove skupocenosti je sprovedena istraga i pokrenut krivični postupak
Nova 17.01.2024
Slavni holivudski glumac Arnold Švarceneger zadržan je na aerodromu u Minhenu, javljaju nemački mediji. Glumac je putovao u Nemačku iz Los Anđelesa, ali su ga na aerodromu zadržali carnici i pretražili mu prtljag. Prema pisanju nekoliko nemačkih portala… »
Poznati glumac priveden na aerodromu: Arnold Švraceneger napravio pometnju na kontroli prtljaga
Večernje novosti 17.01.2024
ARNOLD Švarceneger priveden je na aerodoromu nakon kontrole prtljaga. Foto: Jutjub printskrin/TMZ Popularni holivudski glumac i bivši guverner Kalifornije, Arnold Švarceneger, koji je jednom prilikom otkrio da su mu dve navike pomogle da ostane vitak… »
Vesti dana »
Počinje novi toplotni talas: U pojedinim delovima Srbije danas i do 42 stepena
Nova pre 3 satajoš 1 povezana
Američki dug premašio 40 biliona dolara, više nego udvostručen za manje od decenije
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
"Imamo potpunu kontrolu" Tramp o pregovorima sa Iranom: "Možda se vratimo u nekom trenutku"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane
Švajcarska se suočava sa jakom sušom: Nivo Ciriškog jezera pao na najniži nivo u poslednjih 75 godina
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




