Povezane vesti

Skandal oko Peđe medenice i kontroverzne zadrugarke ne prestaje! Jovanina sestra mu se javila, a evo šta joj je on rekao

Skandal oko Peđe medenice i kontroverzne zadrugarke ne prestaje! Jovanina sestra mu se javila, a evo šta joj je on rekao

Kurir 17.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović već neko vreme tvrdi da je bila u vezi sa pevačem Peđom Medenicom. Povodom toga oglasila se i njena rođena sestra Ivana. - Jovana govori istinu, prvi živi svedok sam ja. Na veliku njenu štetu, ona je tu istinu… »
Tvrdi da je imala aferu s oženjenim Peđom Medenicom! Sestra učesnice Elite se čula s pevačem - Evo šta joj je poručio!

Tvrdi da je imala aferu s oženjenim Peđom Medenicom! Sestra učesnice Elite se čula s pevačem - Evo šta joj je poručio!

Mondo 17.01.2024
Jovana Cvijanović ispričala je u rijalitiju da je navodno imala aferu sa pevačem Peđom Medenicom. Jovana Cvijanović ispričala je u rijalitiju da je navodno imala aferu sa pevačem Peđom Medenicom. Učesnica rijaliti programa " Elita", Jovana… »
(Video) Konačno se oglasio! Evo šta je oženjeni Peđa Medenica rekao za aferu sa zadrugarkom: Njena sestra sve otkriva

(Video) Konačno se oglasio! Evo šta je oženjeni Peđa Medenica rekao za aferu sa zadrugarkom: Njena sestra sve otkriva

Blic 17.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović tvrdi da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom. Sada se tim povodom oglasila njena rođena sestra Ivana, koja je prvi put stala pred kamere i otkrila sve detalje vezano za aferu. - Jovana govori… »
"Saznala sam da ima ženu nakon godinu dana": Zadrugarka nastavlja da iznosi šok detalje iz afere sa Peđom Medenicom: "Ja sam…

"Saznala sam da ima ženu nakon godinu dana": Zadrugarka nastavlja da iznosi šok detalje iz afere sa Peđom Medenicom: "Ja sam…

Blic 16.01.2024
Učesnica "Elite" Jovana Cvijanović tvrdi da je bila u vezi sa oženjenim pevačem Peđom Medenicom. Jovana je sada ustala za crnim stolom i otkrila da podržava prevare, a tom prilikom je pričala i o navodnoj aferi sa pevačem. - Ja sam apsolutno za… »

Vesti dana »