Povezane vesti

Vučić: Završen važan i uspešan boravak u Davosu

Vučić: Završen važan i uspešan boravak u Davosu

Telegraf 18.01.2024
On se oglasio na svom Instagram nalogu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je večeras da je završio boravak u Davosu, gde je prisustvovao Svetskom ekonomskom forumu, koji je, kako je naveo, bio važan i uspešan za Srbiju. "Upravo smo… »
Predsednik: U subotu predstavljam veliki plan za Srbiju, od Evropske banke za obnovu i razvoj očekujem podršku

Predsednik: U subotu predstavljam veliki plan za Srbiju, od Evropske banke za obnovu i razvoj očekujem podršku

RTV 18.01.2024
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će u subotu predstaviti veliki plan za Srbiju i poručio predsednici Evropske banke za obnovu i razvoj Odil Reno - Baso da od te organizacije očekuje pomoć. On je na panelu "Novo evropsko… »
Vučić najavio obraćanje građanima u subotu i predstavljanje planova za budućnost Srbije

Vučić najavio obraćanje građanima u subotu i predstavljanje planova za budućnost Srbije

Beta 18.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u video-poruci iz Davosa obraćanje građanima u subotu. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) "Na visinskim sam pripremama. Nadam se da ni jedan sportista… »
Vučić najavio obraćanje građanima u subotu: Evo o čemu će pričati

Vučić najavio obraćanje građanima u subotu: Evo o čemu će pričati

Radio 021 18.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je u video-poruci iz Davosa obraćanje građanima u subotu. "Na visinskim sam pripremama. Nadam se da ni jedan sportista neće da me sledi. Narode, molim vas da u subotu popodne budemo zajedno i učestvujemo u… »
Vučić iz Davosa najavio svoje obraćanje u subotu građanima Srbije

Vučić iz Davosa najavio svoje obraćanje u subotu građanima Srbije

Politika 18.01.2024
DAVOS - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u Davosu, najavio u video-poruci obraćanje građanima u subotu. „Na visinskim sam pripremama. Nadam se da ni jedan sportista neće da me sledi. Narode, molim vas da u subotu popodne budemo… »
Vučić iz Davosa najavio svoje obraćanje u subotu građanima Srbije

Vučić iz Davosa najavio svoje obraćanje u subotu građanima Srbije

Telegraf 18.01.2024
Narode, molim vas da u subotu po podne budemo zajedno i učestvujemo u stvaranju drugačije, uspešnije i bolje Srbije!", poručio je Vućić na instagram nalogu budućnostsrbije.av. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u Davosu, najavio u… »
"Na visinskim sam pripremama": Vučić iz Davosa pokazao svoju večeru, obratio se građanima (video)

"Na visinskim sam pripremama": Vučić iz Davosa pokazao svoju večeru, obratio se građanima (video)

Blic 18.01.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se večeras na svom Instagram nalogu i podelio kako izgleda večera nakon Svetskog ekonomskog foruma u Davosu. - Na visinskim sam pripremama. Nadam se da ni jedan sportista neće da me sledi. Narode, molim vas… »

Vesti dana »