Povezane vesti

"Aneli je u organizovanoj bandi, radila je u Bujanovcu kao aleks": Stanija se ne zaustavlja, tvrdi: "u porodici Ahmić ima…

"Aneli je u organizovanoj bandi, radila je u Bujanovcu kao aleks": Stanija se ne zaustavlja, tvrdi: "u porodici Ahmić ima…

Blic 18.01.2024
Nekadašnja učesnica "Zadruge" Stanija Dobrojević već mesecima unazad "ratuje" sa aktuelnom takmičarkom "Elite" Aneli Ahmić, a sad je rešila da kaže sve što joj je na duši o njoj. Stanija se prvo osvrnula na svoj kratak boravak u "Eliti" i… »
"Zvala sam popa zbog Aneline majke": Stanija prestravljena nakon što je videla Jasminu u Rumi: "okadio je zgradu", spomenula…

"Zvala sam popa zbog Aneline majke": Stanija prestravljena nakon što je videla Jasminu u Rumi: "okadio je zgradu", spomenula…

Blic 17.01.2024
Starleta Stanija Dobrojević već mesecima "ratuje" sa Aneli Ahmić, učesnicom "Elite", pa se u sve umešala i porodica aktuelne takmičarke rijalitija. Stanija je bila u šoku kad je videla fotografiju Aneline majke Jasmine ispred doma Dobrojevićeve u… »
(Video) Stanija i Asmin prvi put zajedno u javnosti: Dovezao je na snimanje emisije - prešla mu je preko svega: "srećna sam!"

(Video) Stanija i Asmin prvi put zajedno u javnosti: Dovezao je na snimanje emisije - prešla mu je preko svega: "srećna sam!"

Blic 17.01.2024
O odnosu starlete Stanije Dobrojević i Asmina Durdžića prethodnih meseci naširoko se pisalo i pričalo, dok je ona u jednom momentu stavila tačku na njihov odnos zbog niza afera sa njegovom nekadašnjom partnerkom Aneli Ahmić, koja je trenutno u… »

Vesti dana »