Povezane vesti

Medvedevu maraton, Rusuvuori nemoćan protiv Rusa i povrede

Medvedevu maraton, Rusuvuori nemoćan protiv Rusa i povrede

Sport klub 18.01.2024
Nakon što je u prvoj rundi Australijan opena postavljen novi rekord turnira po broju mečeva odigranih u pet setova, teniseri su nastavili da "igraju za sve pare" i u drugom kolu. Danil Medvedev je pobedio u maratonskom meču protiv Emila Rusuvuorija… »
Najluđi taj-brejk na grend slemu ikada, trajao 31 minut: Eliminisana treća teniserka planete u završnici koja nikad nije…

Najluđi taj-brejk na grend slemu ikada, trajao 31 minut: Eliminisana treća teniserka planete u završnici koja nikad nije…

Nova 18.01.2024
Završnica kakva nikada nije viđena. Milšped Group vam donosi najzanimljivije vesti direktno iz Melburna Samo je taj-brejk trajao više od 31 minuta, a na kraju je slavila 6:4, 4:6, 7:6(20). Trenutno 57. teniserka sveta je iskoristila tek 10. meč… »
Zverev, Rud i Nori u trećem kolu Australijan open

Zverev, Rud i Nori u trećem kolu Australijan open

Politika 18.01.2024
MELBURN – Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u treće kolo Australijan opena, pošto je danas u Melburnu u drugom kolu pobedio Slovaka Lukaša Klajna 7:5, 3:6, 4:6, 7:6 (7:5), 7:6 (10:7). Meč Zvereva i Klajna trajao je četiri sata i 37… »
Igrao sam 4 sata i 40 minuta, a vi me to pitate!? Zverev jedva izvukao živu glavu, pa izgubio živce na konferenciji

Igrao sam 4 sata i 40 minuta, a vi me to pitate!? Zverev jedva izvukao živu glavu, pa izgubio živce na konferenciji

Mondo 18.01.2024
Aleksander Zverev je posle pobede na Australijan openu ponov dobio pitanja o suđenju. Aleksander Zverev je posle pobede na Australijan openu ponov dobio pitanja o suđenju. Aleksander Zverev jedva je prošao u treće kolo Australijan opena, malo je… »

Vesti dana »