Povezane vesti

Hala u Beogradu dobija ime po dejanu milojeviću! Sve je otkriveno, tu je Miloje proveo skoro celu karijeru!

Hala u Beogradu dobija ime po dejanu milojeviću! Sve je otkriveno, tu je Miloje proveo skoro celu karijeru!

Mondo 18.01.2024
Miško Ražnatović je najavio predivan gest Mege u čast velikog Dejana Milojevića. Miško Ražnatović je najavio predivan gest Mege u čast velikog Dejana Milojevića. Nakon smrti Dejana Milojevića oglasila se Mega, potom i Miško Ražnatović koji… »
Miško Ražnatović o Dejanu Milojeviću: Učiniću sve da se nikada ne zaboravi sve što si uradio za mene, Megu i svetsku…

Miško Ražnatović o Dejanu Milojeviću: Učiniću sve da se nikada ne zaboravi sve što si uradio za mene, Megu i svetsku…

Danas 18.01.2024
Ceo košarkaški svet oprašta se od Dejana Milojevića, koji je preminuo juče u 47. godini života. Nakon zapažene košarkaške, Dejan Milojević počeo je i veoma uspešnu trenersku karijeru, te je do poslednjeg dana košarka bila njegov život, kako… »
"Nikad užasniju sliku nisam video!" Miško se slomio zbog Miloja: Gledam ovo i još mi je teže! (foto)

"Nikad užasniju sliku nisam video!" Miško se slomio zbog Miloja: Gledam ovo i još mi je teže! (foto)

Mondo 18.01.2024
Miško Ražnatović se ponovo oglasio povodom smrti Dejana Milojevića. Miško Ražnatović se ponovo oglasio povodom smrti Dejana Milojevića. Povodom smrti Dejana Milojevića još jednom se oglasio Miodrag Miško Ražnatović. On je tokom godina bio… »

Vesti dana »