Povezane vesti

Bogdanović o Milojeviću: Samo se smej čoveče, uvek je to govorio (video)

Bogdanović o Milojeviću: Samo se smej čoveče, uvek je to govorio (video)

Politika 18.01.2024
Govorio je da ako nisi srećan u životu, ne možeš ni da pružaš najbolje na poslu. Atlanta je pobedila Orlando, Bogdan Bogdanović postigao je 12 poena. Nakon utakmice, kapiten srpske reprezentacije govorio je o Dejanu Milojeviću: „Kao i svi ostali… »
Bogdanović: Deki je veliki igrač, koji nije jurio za karijerom

Bogdanović: Deki je veliki igrač, koji nije jurio za karijerom

Sportski žurnal 18.01.2024
Atlanta je pobedila, ali tuga zbog Milojevićeve smrti nadvladala je sve ostale emocije. Atlanta je pobedila. Ali u danu kad život pokaže koliko surov može da bude, shvatite koliko je sve relativno, pa i pobeda u meču poput ovog dobije pravo mesto u… »
"Mozak sat i po bio bez kiseonika, to je eksplodiralo" Otkriveni nepoznati detalji smrti Dejana Milojevića

"Mozak sat i po bio bez kiseonika, to je eksplodiralo" Otkriveni nepoznati detalji smrti Dejana Milojevića

Mondo 18.01.2024
Prvi put smo čuli nešto o uzrocima smrti Dejana Milojevića. Prvi put smo čuli nešto o uzrocima smrti Dejana Milojevića. Košarkaška i sportska javnost je i dalje u šoku zbog prerane smrti Dejana Milojevića, a sada je Duško Vujošević izneo… »
"Sa njim bih išao u rat!" Duško Vujošević otkrio nove detalje o smrti Dejana Milojevića, mozak nije imao dotok kiseonika…

"Sa njim bih išao u rat!" Duško Vujošević otkrio nove detalje o smrti Dejana Milojevića, mozak nije imao dotok kiseonika…

Večernje novosti 18.01.2024
DEJAN Milojević, srpski košarkaški trener, preminuo je od posledica srčanog udara koji ga je zadesio juče u Sjedinjenim Američkim Državama. Foto: Printskrin Jedan od ljudi koji su bili izuzetno bliski sa Milojevićem je Duško Vujošević, koji mu… »
Bogdan o Milojeviću: Nikada nije jurio za novcem

Bogdan o Milojeviću: Nikada nije jurio za novcem

Sport klub 18.01.2024
Bogdan Bogdanović je nakon pobede svoje Atlante protiv Orlanda veliki deo konferencije za medije posvetio Dejanu Milojeviću. Šokirala ga tragična vest, ali je pronašao način da uprkos neprospavanoj noći, izađe na teren. „On je bio zver. Dejan je… »
Bogdan potišten: "Mislio sam da ne izađem"

Bogdan potišten: "Mislio sam da ne izađem"

Sportske.net 18.01.2024
Bogdan Bogdanović, kao i ceo košarkaški svet u NBA ligi, na konferecniji za medije govorio je o Dejanu Milojeviću, koji je juče preminuo od posledica srčanog udara. "Video sam sve u svlačionici, sve mi je prolazilo kroz misli, a i mi se borimo ovde… »

Vesti dana »