Povezane vesti

U životu mi niko ništa nije dao i poklonio: Katarina Živković se rasplakala usred emisije, ne može da zaustavi suze

U životu mi niko ništa nije dao i poklonio: Katarina Živković se rasplakala usred emisije, ne može da zaustavi suze

Večernje novosti 18.01.2024
KATARINA ŽIVKOVIĆ proslavila se u „Zvezdama Granda“ kada se pre više od petnaest godina iz Leskovca uputila u Beograd da ostvari svoje muzičke snove. Foto: Printskrin Jutjub/Nije Lako Biti Ja Kaća je tada još uvek bila u srednjoj medicinskoj… »
"U životu mi niko ništa nije dao i poklonio" Katarina se rasplakala usred emisije, ne može da zaustavi suze

"U životu mi niko ništa nije dao i poklonio" Katarina se rasplakala usred emisije, ne može da zaustavi suze

Kurir 18.01.2024
K atarina Živković proslavila se u „Zvezdama Granda“ kada se pre više od petnaest godina iz Leskovca uputila u Beograd da ostvari svoje muzičke snove. Kaća je tada još uvek bila u srednjoj medicinskoj školi koju je završavala paralelno sa… »
(Foto) pevačica se rasplakala usred emisije: "Šta si ovo uradio?", ne može da zaustavi suze: "Ne znam kako će vama ovo da…

(Foto) pevačica se rasplakala usred emisije: "Šta si ovo uradio?", ne može da zaustavi suze: "Ne znam kako će vama ovo da…

Blic 18.01.2024
Katarina Živković proslavila se u "Zvezdama Granda" kada se pre više od petanest godina iz Leskovca uputila u srpsku prestonicu da ostvari svoje muzičke snove. Kaća je tada još uvek bila u srednjoj medicinskoj školi, koju je završavala paralelno… »

Vesti dana »