Povezane vesti

Zapalio se autobus na liniji 511: Zapanjujuća reakcija, svi sede i bulje u telefone, a prst pred okom od dima se ne vidi…

Zapalio se autobus na liniji 511: Zapanjujuća reakcija, svi sede i bulje u telefone, a prst pred okom od dima se ne vidi…

Kurir 18.01.2024
BEOGRAD - Gradski autobus na liniji 511 za Sremčicu zapalio se jutros na Obrenovačkom putu. Na snimku koji je objavljen na Instagramu, vidi se kako se autobus unutra zadimio pa je vozač stao i svi putnici su izašli napolje. Vozač je odmah reagovao i… »
(VIDEO) Ponovo se zapalio autobus u Beogradu: Putnici udisali dim, nema povređenih

(VIDEO) Ponovo se zapalio autobus u Beogradu: Putnici udisali dim, nema povređenih

Danas 18.01.2024
Autobus na liniji 511 na Obrenovačkom putu zapalio se, ali je brzom reakcijom vozača izbegnuta opasnost po putnike. Video objavljen na društvenoj mreži Instagram pokazuje da je u autobusu jutros bilo puno dima, ali da nema povređenih putnika. A post… »
(VIDEO) Zapalio se autobus na liniji 511: Putnici evakuisani, vozilo puno dima

(VIDEO) Zapalio se autobus na liniji 511: Putnici evakuisani, vozilo puno dima

N1 Info 18.01.2024
Jutros se u Beogradu zapalio autobus na Obrenovačkom putu, ali je brzom reakcijom vozača izbegnuta veća nesreća. Kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici „Moj Beograd“, autobus na liniji 511 bio je pun putnika kada je unutar vozila… »
Zapalio se na autobus na liniji 511: Vozilo se napunilo dimom, putnici odmah evakuisani (video)

Zapalio se na autobus na liniji 511: Vozilo se napunilo dimom, putnici odmah evakuisani (video)

Blic 18.01.2024
Jutros je na liniji 511 na Obrenovačkom putu došlo do požara u autobusu, ali je brzom reakcijom vozača izbegnuta opasnost po putnike. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad, u vozilu se nalazila velika količina… »
Zapalio se autobus na liniji 511: Putnici evakuisani, vozilo puno dima

Zapalio se autobus na liniji 511: Putnici evakuisani, vozilo puno dima

Novi magazin 18.01.2024
Jutros se u Beogradu zapalio autobus na Obrenovačkom putu, ali je brzom reakcijom vozača izbegnuta veća nesreća. Kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici „Moj Beograd“, autobus na liniji 511 bio je pun putnika kada je unutar vozila… »
Autobus na liniji 511 zapalio se jutros u Beogradu, vozač evakuisao putnike

Autobus na liniji 511 zapalio se jutros u Beogradu, vozač evakuisao putnike

Radio sto plus 18.01.2024
Објава коју дели MOJ – BEOGRAD (@moj_beo_grad_) Kako se vidi na snimku objavljenom na Instagram stranici “Moj Beograd”, autobus koji se zapalio na Obrenovačkom putu je bio pun putnika kada je unutar vozila počeo da se širi dim… »
Zapalio se na autobus na liniji 511: Vozilo se napunilo dimom, putnici odmah evakuisani (video)

Zapalio se na autobus na liniji 511: Vozilo se napunilo dimom, putnici odmah evakuisani (video)

Blic 18.01.2024
Jutros je na liniji 511 na Obrenovačkom putu došlo do požara u autobusu, ali je brzom reakcijom vozača izbegnuta opasnost po putnike. Kako se vidi na snimku koji je objavljen na Instagram stranici moj_beo_grad, u vozilu se nalazila velika količina… »

Vesti dana »