Povezane vesti

Trinkijeri: Odlazak Dejana Milojevića je veliki gubitak za košarku

Trinkijeri: Odlazak Dejana Milojevića je veliki gubitak za košarku

Sportski žurnal 18.01.2024
Trener Žalgirisa rekao da je nepravda ono što se dogodilo. Trener košarkaša Žalgirisa Andrea Trinkijeri izrazio je danas saučešće porodici pomoćnog trenera Golden Stejta Dejana Milojevića, koji je sinoć preminuo u 47. godini posledica srčanog… »
Najemotivniji oproštaj od Dejana Milojevića: Mića Berić kroz suze o odlasku ljudske gromade VIDEO

Najemotivniji oproštaj od Dejana Milojevića: Mića Berić kroz suze o odlasku ljudske gromade VIDEO

Nova 18.01.2024
„Pick and roll“ koji nismo mogli ni da zamislimo da ćemo snimiti, niti da tišina nekad može da se čuje tako glasno i jako. Prijatelj podcasta „Pick and roll“ Maxbet. „ Pick and roll“ koji nismo mogli ni da zamislimo da ćemo snimiti, niti… »
''Bio je naš Čarls Barkli'' Miroslav ''Muta'' Nikolić o Dejanu Milojeviću

''Bio je naš Čarls Barkli'' Miroslav ''Muta'' Nikolić o Dejanu Milojeviću

Večernje novosti 18.01.2024
Miroslav ''Muta'' Nikolić oprostio se Dejana Milojevića u razgovoru za Sport Klub. Foto: N.Paraušić - Otišao je jedan od najboljih ljudi u našoj košarci. Sjajan sportista, divan mladi čovek. Strašno. Ne mogu da verujem da se to dogodilo… Samo… »
Nova.rs i Mića Berić pokreću inicijativu da se MVP nagrada ABA lige nazove po Dejanu Milojeviću VIDEO

Nova.rs i Mića Berić pokreću inicijativu da se MVP nagrada ABA lige nazove po Dejanu Milojeviću VIDEO

Nova 18.01.2024
Dejan Milojević je to zaslužio, i više Prijatelj podcasta „Pick and roll“ Maxbet. „ Pick and roll“ koji nismo mogli ni da zamislimo da ćemo snimiti, niti da tišina nekad može da se čuje tako glasno i jako. Ljudina, stena, najjači čovek… »
Tanjević se oprostio od Milojevića: Veliki košarkaš, trener i još veći čovek

Tanjević se oprostio od Milojevića: Veliki košarkaš, trener i još veći čovek

Sportski žurnal 18.01.2024
Tragedija i tuga u srcima svih, koji su ga poznavali. Crnogorski košarkaški trener Bogdan Tanjević oprostio se danas od pomoćnog trenera Golden Stejta Dejana Milojevića, koji je sinoć preminuo u 47. godini od posledica srčanog udara. Milojević je… »
Greg Popovič: Dejan Milojević je bio trener blistave budućnosti

Greg Popovič: Dejan Milojević je bio trener blistave budućnosti

Sportski žurnal 18.01.2024
Šef stručnog štaba košarkaša San Antonija se oprostio od srpskog stručnjaka. Šef stručnog štaba košarkaša San Antonija Greg Popovič izjavio je danas da je Dejan Milojević bio trener blistave budućnosti, prenose američki mediji. Popovič je… »
''Veliki gubitak za košarku!'' Andrea Trinkijeri se oprostio od Dejana Milojevića

''Veliki gubitak za košarku!'' Andrea Trinkijeri se oprostio od Dejana Milojevića

Večernje novosti 18.01.2024
TRENER košarkaša Žalgirisa Andrea Trinkijeri izrazio je danas saučešće porodici pomoćnog trenera Golden Stejta Dejana Milojevića, koji je sinoć preminuo u 47. godini od posledica srčanog udara. Foto: EPA-EFE/LUKAS BARTH-TUTTAS Milojević je od… »
Greg Popovič: Milojević je bio trener blistave budućnosti

Greg Popovič: Milojević je bio trener blistave budućnosti

Politika 18.01.2024
BOSTON – Šef stručnog štaba košarkaša San Antonija Greg Popovič izjavio je danas da je Dejan Milojević bio trener blistave budućnosti, prenose američki mediji. Popovič je na konferenciji za medije posle noćašnjeg poraza svog tima od Bostona… »
Vujošević o Milojeviću: Čuvao mi je leđa, sa njim bih išao u rat

Vujošević o Milojeviću: Čuvao mi je leđa, sa njim bih išao u rat

Politika 18.01.2024
Vratio se posle inostranstva u Partizan, potpisao dobar ugovor, ali je tada shvatio da ne može više da igra sa tim kolenom i pocepao je taj ugovor. Nekadašnji košarkaš, a zatim i trener Dejan Milojević preminuo je juče u 47. godini života od… »
Milojević je stigao kao velika zvezda, ali se tako nije ponašao! Čuveni Španac skrhan zbog Dejana: Uvek je bio nasmejan

Milojević je stigao kao velika zvezda, ali se tako nije ponašao! Čuveni Španac skrhan zbog Dejana: Uvek je bio nasmejan

Mondo 18.01.2024
Viktor Klaver pričao je o Dejanu Milojeviću i tragediji koja je potresla košarkaški svet. Viktor Klaver pričao je o Dejanu Milojeviću i tragediji koja je potresla košarkaški svet. Dejan Milojević ostavio je veliki trag gde god se pojavio. Da li… »
RTS se obrukao na oproštaju od Milojevića: Blam u Dnevniku zbog kog je čitava Srbija samo vrtela glavom i sad se deli na…

RTS se obrukao na oproštaju od Milojevića: Blam u Dnevniku zbog kog je čitava Srbija samo vrtela glavom i sad se deli na…

Nova 18.01.2024
Dejan Milojević, jedan od najvećih košarkaša i trenera Srbije, preminuo je iznenada u 47. godini od posledica srčanog udara. I dok čitava Srbija sa velikim poštovanjem priča o velikom treneru i još većem čoveku koji je uvek plenio košarkaškom… »
Čović o Milojeviću: Strašna tragedija, izgubili smo velikog čoveka

Čović o Milojeviću: Strašna tragedija, izgubili smo velikog čoveka

Danas 18.01.2024
Prvi čovek KK Crvene zvezde Nebojša Čović govorio je o prerarnom odlasku Dejana Milojevića. Dejan Milojević je u sredu uveče preminuo u 47. godini od posledica srčanog udara, a ceo košarkaški svet tuguje zbog preranog odlaska mladog stručnjaka… »
Milojević je uspeo sve, samo jedan san nije stigao da ostvari Jelača iz Njujorka: Svi u Srbiji bi se radovali...

Milojević je uspeo sve, samo jedan san nije stigao da ostvari Jelača iz Njujorka: Svi u Srbiji bi se radovali...

Kurir 18.01.2024
Košarkaški stručnjak, pomoćni trener Golden Stejta Dejan Milojević preminuo je sinoć u bonici u Solt lejk sitiju od posledica srčanog udara. Redakcija Jutarnjeg programa Televzije Kurir izražava saučešće rodbini i prijateljima Dejana… »
Odzvanjaju reči Grega Popoviča o Milojeviću: "Sve ga je čekalo..."

Odzvanjaju reči Grega Popoviča o Milojeviću: "Sve ga je čekalo..."

Sportske.net 18.01.2024
Šef stručnog štaba San Antonija i legendarni košarkaški trener Greg Popovič rekao je da je Dejan Milojević bio stručnjak blistave budućnosti, prenose američki mediji Grag Popovič je na konferenciji za medije posle noćašnjeg poraza svog tima… »
„Dejan je bio neverovatna osoba, nije fer…“

„Dejan je bio neverovatna osoba, nije fer…“

Sport klub 18.01.2024
Trener Žalgirisa Andrea Trinkijeri nije krio tugu zbog smrti Dejana Milojevića. Italijan je konferenciju za medije pred duel 22. kola Evrolige sa Fenerbahčeom iskoristio da neku reč kaže o čoveku koji je ostavio veliki trag u srpskoj i veropskoj… »
Greg Popovič: Dejan Milojević je bio trener blistave budućnosti

Greg Popovič: Dejan Milojević je bio trener blistave budućnosti

Večernje novosti 18.01.2024
ŠEF stručnog štaba košarkaša San Antonija Greg Popovič izjavio je danas da je Dejan Milojević bio trener blistave budućnosti, prenose američki mediji. FOTO: EPA Popovič je na konferenciji za medije posle noćašnjeg poraza svog tima od Bostona… »
Bogdanović o Milojeviću: Razmišljao sam o tome da „preskočim“ utakmicu, ali sam onda pomislio da bi Dejan voleo da…

Bogdanović o Milojeviću: Razmišljao sam o tome da „preskočim“ utakmicu, ali sam onda pomislio da bi Dejan voleo da…

Nedeljnik 18.01.2024
(Beta-AP) – Kapitenu košarkaške reprezentacije Srbije Bogdanu Bogdanoviću sinoć baš i nije bilo mnogo do utakmice koju su njegovi Atlanta Hoksi igrali protiv Orlanda, pošto je, kako je i sam priznao, razmišljao samo o svom prijatelju Dejanu… »
Tragedija, izgubili smo velikog čoveka! Čović najavio minut ćutanja za Miloja: "Bio je u planovima za selektora Srbije"

Tragedija, izgubili smo velikog čoveka! Čović najavio minut ćutanja za Miloja: "Bio je u planovima za selektora Srbije"

Mondo 18.01.2024
Nebojša Čović pričao je o smrti Dejana Milojevića. Nebojša Čović pričao je o smrti Dejana Milojevića. Smrt Dejana Milojevića potresla je ceo svet. Bivši srpski košarkaš i trener preminuo je u Americi od posledica srčanog udara. Od njega se… »
Bogdanović o Milojeviću: Bio je zver, uvek pozitivan, nikada nije jurio za karijerom

Bogdanović o Milojeviću: Bio je zver, uvek pozitivan, nikada nije jurio za karijerom

Radio sto plus 18.01.2024
“Ne znam ni šta sam uradio večeras. Sećam se zagrevanja, ne znam šta sam posle radio”, rekao je Bogdanović koji je postigao 12 poena u pobedi Atlante protiv Orlanda (106:104). Srpski trener Dejan Milojević, koji je radio kao pomoćnik u Golden… »
Milojević i Veličković su bili više od saigrača

Milojević i Veličković su bili više od saigrača

Sport klub 18.01.2024
Ko god da ih je gledao u sezonama kada su igrali zajedno u Partizanu, znao je da su Dejan Milojević i Novica Veličković više od saigrača. I obojicu ih je bilo divno slušati kako pričaju jedan od drugome. Nažalost, Milojević je preminuo u sredu, u… »

Vesti dana »