Povezane vesti

Poslednja osoba sa kojom se Milojević čuo je on! Dejan je rekao nešto što je moglo da zabrine, posle toga mu je pozlilo!

Poslednja osoba sa kojom se Milojević čuo je on! Dejan je rekao nešto što je moglo da zabrine, posle toga mu je pozlilo!

Kurir 18.01.2024
Iznenadna smrt Dejana Milojevića pogodila je košarkašku javnost, a u razgovoru za Kurir, prvi trener legendarnog košarkaša, Miša Lakić, otkrio je sa kim se Miloje poslednjim čuo pred smrt. U opširnom i veoma emotivnom razgovoru za Kurir, Miša… »
"Bio je pred potpisom za jednu reprezentaciju, veliku, poznatu..." Milojevićev prvi trener otkrio: "Crtao je neke svoje…

"Bio je pred potpisom za jednu reprezentaciju, veliku, poznatu..." Milojevićev prvi trener otkrio: "Crtao je neke svoje…

Kurir 18.01.2024
Čuveni srpski košarkaš i trener, Dejan Milojević, preminuo je u 47. godini života i njegova smrt pogodila je čitav košarkaški svet. Njegov prvi trener, Miša Lakić, otvorio je dušu u razgovoru za Kurir a otkrio je i da je Milojević imao planove… »
"Nisam ja napravio miloja, već je on mene" Dejanov košarkaški otac u suzama govorio o svom đaku: "Smejao se na 22 jezika"

"Nisam ja napravio miloja, već je on mene" Dejanov košarkaški otac u suzama govorio o svom đaku: "Smejao se na 22 jezika"

Kurir 18.01.2024
Smrt Dejana Milojevića potresla je celu Srbiju, a njegov košarkaški otac Milan Miša Lakić sa nevericom je primio potresnu vest iz Amerike. Kurir je pronašao Mišu Lakića, koji je na početku razgovora za naš portal, plakao. Eto, takav je bio… »

Vesti dana »