Povezane vesti
Potvrđena optužnica za ratne zločine nad Hrvatima u srednjoj Bosni
Al Jazeera 18.01.2024
Nakon rata tijela četverice ubijenih su pronađena i ekshumirana, a za tijelima preostalih još uvijek se traga, više od 30 godina nakon zločina. Sud Bosne i Hercegovine potvrdio je optužnicu protiv ratnog načelnika općine Bugojno u srednjoj Bosni Dževada… »
Potvrđena optužnica za ratne zločine protiv bivšeg ministra bezbednosti BiH
Danas 18.01.2024
Sud Bosne i Hercegovine je potvrdio optužnicu protiv bivšeg ministra bezbednosti i odbrane Selme Cikotića za ratne zločine počinjene tokom rata u BiH.U tom istom predmetu, potvrđena je optužnica i protiv ratnog predsednika opštine Bugojno Dževada Mlaće… »
Potvrđena optužnica za ratne zločine protiv Cikotića, bivšeg ministra bezbednosti BiH
Novi magazin 18.01.2024
Sud Bosne i Hercegovine je potvrdio optužnicu protiv bivšeg ministra bezbednosti i odbrane Selme Cikotića za ratne zločine počinjene tokom rata u BiH. U tom istom predmetu, potvrđena je optužnica i protiv ratnog predsednika opštine Bugojno Dževada Mlaće… »
Potvrđena optužnica protiv Cikotića i Mlaće za ratne zločine u Bugojnu
Slobodna Evropa 18.01.2024
Sud Bosne i Hercegovine potvrdio je optužnicu protiv Dževada Mlaće i Selme Cikotića zbog ratnog zločina protiv ratnih zarobljenika tokom sukoba između Armije BiH i Hrvatskog vijeća obrane (HVO) na području Bugojna, u centralnom dijelu Bosne i… »
Vesti dana »
"Kako raspisati pobedu": Studenti Tehnološkog u Novom Sadu u nedelju organizuju tribinu o izborima
N1 Info pre 3 satajoš 37 povezanih
Zelenski spreman da raspiše referendum o Trampovom planu za okončanje rata: Ali, pod jednim uslovom...
Večernje novosti pre 13 minutajoš 30 povezanih
Ukinut kućni pritvor Bogdanu Jovičiću, osumnjičenom za nasilničko ponašanje
NIN pre 3 satajoš 17 povezanih
Šta se dešava u Ćacilendu: Staza slobodna za pešake, park i plato i dalje "zabranjene zone"
N1 Info pre 2 satajoš 19 povezanih





