Povezane vesti

"Bila je to prava srpska svadba i sve je bilo na silu" Kaja se udala sa 19 godina, on devet proveo u zatvoru, svi detalji…

"Bila je to prava srpska svadba i sve je bilo na silu" Kaja se udala sa 19 godina, on devet proveo u zatvoru, svi detalji…

Kurir 18.01.2024
Katarina Kaja Ostojić udala se za Nikolu Dragojlovića Sovu kada je imala 19 godina, i sa njim je dobila ćerku Nikolinu. Ipak, njihov brak se brzo okončao, a jednom prilikom govorila je o detaljima njihovog braka. "Kada sam saznala da sam trudna nisam… »
Udala se sa 19, on 9 godina proveo u zatvoru! Kaja Ostojić o prvom braku - "u trudnoći sam shvatila da nije za mene..."

Udala se sa 19, on 9 godina proveo u zatvoru! Kaja Ostojić o prvom braku - "u trudnoći sam shvatila da nije za mene..."

Mondo 18.01.2024
Kaja Ostojić otvorila je dušu o svom prvom braku sa Nikolom Dragojlovićem. Kaja Ostojić otvorila je dušu o svom prvom braku sa Nikolom Dragojlovićem. Katarina Kaja Ostojić udala se za Nikolu Dragojlovića Sovu kada je imala 19 godina, i sa njim je… »
"Posle jedne svađe sam pozvala tatu da dođe po mene": Kaja se udala sa 19 i prošla kroz agoniju, njen prvi muž proveo devet…

"Posle jedne svađe sam pozvala tatu da dođe po mene": Kaja se udala sa 19 i prošla kroz agoniju, njen prvi muž proveo devet…

Blic 18.01.2024
Pevačica Katarina Kaja Ostojić udala se za Nikolu Dragojlovića Sovu kada je imala 19 godina, i sa njim je dobila ćerku Nikolinu. Ipak, njihov brak se brzo okončao, a jednom prilikom govorila je o detaljima njihovog braka. "Kada sam saznala da sam… »

Vesti dana »