Povezane vesti

"Budućnost je u mojim rukama": Tonči Huljić progovorio o gašenju grupe "Magazin" - čeka se konačna odluka

"Budućnost je u mojim rukama": Tonči Huljić progovorio o gašenju grupe "Magazin" - čeka se konačna odluka

Blic 18.01.2024
Kompozitor Tonči Huljić priznao da razmišlja o gašenju grupe "Magazin". Grupa je, inače, osnovana sedamdesetih godina prošlog veka, a do danas su se smenile sedam pevačica. Trenutna pevačica grupe "Magazin", Andrea Šušnjara, nedavno je najavila… »
Tonči Huljić progovorio o gašenju grupe Magazin: "Budućnost je u mojim rukama!" Čeka se konačna odluka

Tonči Huljić progovorio o gašenju grupe Magazin: "Budućnost je u mojim rukama!" Čeka se konačna odluka

Kurir 18.01.2024
Kompozitor Tonči Huljić priznao da razmišlja o gašenju grupe "Magazin". Grupa je, inače, osnovana sedamdesetih godina prošlog veka, a do danas su se smenile sedam pevačica. Trenutna pevačica grupe "Magazin", Andrea Šušnjara, nedavno je najavila… »
Tonči Huljić o gašenju Magazina: Budućnost je u mojim rukama

Tonči Huljić o gašenju Magazina: Budućnost je u mojim rukama

Danas 18.01.2024
Bend Magazin je jedan od sastava koji je svojevremeno bio među najpopularnijiim u bivšoj Jugoslaviji, a ključni lik je Tonči Huljić. Tonči Huljić je u bendu od samog osnivanja, a on je jedan od prvih hrvatskih muzičara koji je upotrebio folk… »

Vesti dana »