Povezane vesti

Veličković se oprostio od Milojevića: Mnogo sam sreće imao što sam uz tebe rastao, što sam gledao tvoje ljudske kvalitete

Veličković se oprostio od Milojevića: Mnogo sam sreće imao što sam uz tebe rastao, što sam gledao tvoje ljudske kvalitete

Sportski žurnal 18.01.2024
Sigurno ću biti jedan od mnogih koji će se truditi da sva tvoja dobrota, osmeh i dela budu zauvek na mestu gde treba da budu. Nekadašnji kapiten Partizana Novica Veličković oprostio se od saigrača i trenera Dejana Milojevića. Prvo su zajedno igrali… »
Igrali su zajedno u Partizanu i bili mnogo više od saigrača: Dirljiv oproštaj Novice Veličkovića od Dejana Milojevića

Igrali su zajedno u Partizanu i bili mnogo više od saigrača: Dirljiv oproštaj Novice Veličkovića od Dejana Milojevića

Večernje novosti 18.01.2024
Novica Veličković se oprostio od bivešg saigrača i velikog prijatelja Dejana Milojevića. FOTO: N. Skenderija Milojević i Veličković su bili saigrači u Partizanu od 2004. do 2006. godine i jedan drugom su bili konkurentni na istoj poziciji, ali po… »
„Dećo moj, voli te tvoj munze!“

„Dećo moj, voli te tvoj munze!“

Sport klub 18.01.2024
Dan nakon tužne vesti o prerano smrti Dejana Milojevića oglasio se na društvenim mrežama i Novica Veličković. „Gde si bre munze…“ Dećo moj, voli te tvoj munze! Brate moj, velika tuga, bol… Presrećan sam što sam te imao za prijatelja… »
Dećo, brate moj, VOLI te TVOJ MUNZE! Novica objavio fotografiju s Milojem i potresnu poruku: Mnogo sam sreće imao!

Dećo, brate moj, VOLI te TVOJ MUNZE! Novica objavio fotografiju s Milojem i potresnu poruku: Mnogo sam sreće imao!

Mondo 18.01.2024
Novica Veličković u svom stilu se oprostio od Dejana Milojevića. Novica Veličković u svom stilu se oprostio od Dejana Milojevića. Legendarni Novica Veličković dirljivom porukom se oprostio od Dejana Milojevića, svog velikog prijatelja, saigrača… »
"Brate moj, velika tuga, bol..." Novica Veličković se oprostio od Dejana Milojevića - njegove reči razaraju dušu, tužnije…

"Brate moj, velika tuga, bol..." Novica Veličković se oprostio od Dejana Milojevića - njegove reči razaraju dušu, tužnije…

Kurir 18.01.2024
Nekadašnji srpski košarkaš, Novica Veličković, oprostio se od Dejana Milojevića, koji je iznenada preminuo od posledica srčanog udara. Novica se danas putem Instagrama oglasio, i na vrlo emotivan način se oprostio od svog velikog prijatelja. - Gde… »

Vesti dana »