Povezane vesti

Meloun: Ker je želeo da znamo koliko je Dejan voleo Nikolu

Meloun: Ker je želeo da znamo koliko je Dejan voleo Nikolu

Politika 19.01.2024
Trener košarkaša Denvera Majk Meluon našao se u situaciji da bude jedan od prvih ljudi koji su saznali za smrt Dejana Milojevića. Košarkaški trener i nekadašnji reprezentativac Srbije Dejan Milojević preminuo je u sredu nakon jakog srčanog udara… »
Miloje, najveći si: Dirljive oproštajne poruke asova

Miloje, najveći si: Dirljive oproštajne poruke asova

Večernje novosti 19.01.2024
VELIČINU Dejana Milojevića, koji je preminuo u 47. godini od posledica srčanog udara, jednostavno je izmeriti količinom reakcija na tragičan događaj tog 17. januara u Solt Lejk Sitiju. FOTO: Tanjug/AP U tom moru ličnosti iz sveta košarke našao se… »
Važno saopštenje KK Partizan: Zbog Dejana Milojevića, svi "grobari" treba ovo da znaju

Važno saopštenje KK Partizan: Zbog Dejana Milojevića, svi "grobari" treba ovo da znaju

Večernje novosti 19.01.2024
SRPSKI košarkaški trener Dejan Milojević je preminuo u sredu što je doživeo srčani udar u Solt Lejk Sitiju, a ta vest rastužila je mnoge, naročito klub u kome se najviše i proslavio, KK Partizan. Baš njegovi crno-beli - rešili su da mu na… »
Meloun: Ker je želeo da znamo koliko je Dejan voleo Nikolu

Meloun: Ker je želeo da znamo koliko je Dejan voleo Nikolu

Sport klub 19.01.2024
Trener Denvera Majk Meluon našao se u situaciji da bude jedan od prvih ljudi koji su saznali za smrt Dejana Milojevića. Dejan Milojević preminuo je u sredu nakon jakog srčanog udara. Kada je saznao da je Milojević u bolnici, Meloun je kontaktirao… »
"Koliko je samo voleo nikolu!" Oglasio se Majk Meloun posle smrti Dejana Milojevića

"Koliko je samo voleo nikolu!" Oglasio se Majk Meloun posle smrti Dejana Milojevića

Večernje novosti 19.01.2024
VEST o odlasku Dejana Milojevića potresla je sve u Americi, o njemu je sada pričao i Majkl Meloun. Foto: Printskrin Legendarni Milojević stvorio je najboljeg košarkaša današnjice koji je Denveru doneo šampionsku titulu prošle sezone. To mnogo cene… »
Šarić o Milojeviću: Imao sam osećaj kao da mi je stariji brat

Šarić o Milojeviću: Imao sam osećaj kao da mi je stariji brat

Danas 19.01.2024
Košarkaš Golden Stejt Voriorsa Dario Šarić na Instagramu oprostio se od prerano preminulog Dejana Milojevića, sa kojim je sarađivao u američkom klubu. Iznenadna smrt pomoćnog trenera Golden Stejt Voriorsa koja je usledila posle srčanog udara je… »
Božić za SK: Deki je bio retko dobar čovek

Božić za SK: Deki je bio retko dobar čovek

Sport klub 19.01.2024
Iznenadna smrt Dejana Milojevića pogodila je košarkaški svet. I znani i neznani žale zbog odlaska velikog čoveka, trenera, supruga, oca... Asistent u stručnom štabu Golden Stejta preminuo je od posledica srčanog udara, a tuga i bol kod onih koji… »
Šarić o Milojeviću: Imao sam osećaj da mi je stariji brat

Šarić o Milojeviću: Imao sam osećaj da mi je stariji brat

Sport klub 19.01.2024
Košarkaš Golden Stejt Voriorsa Dario Šarić na Instagramu oprostio se od prerano preminulog Dejana Milojevića, sa kojim je sarađivao u američkom klubu. Iznenadna smrt pomoćnog trenera Golden Stejt Voriorsa koja je usledila posle srčanog udara je… »
Crvena zvezda i Baskonija se oprostili od Dejana Milojevića minutom ćutanja: Nikada tiša “Arena” pred početak utakmice…

Crvena zvezda i Baskonija se oprostili od Dejana Milojevića minutom ćutanja: Nikada tiša “Arena” pred početak utakmice…

Danas 18.01.2024
Košarkaši Crvene zvezde i Baskonije i publika u “Štark areni” minutom ćutanja odali su počast preminulom bivšem košarkašu i treneru Golden Stejta Dejanu Milojeviću pred početak meča 22. kola Evrolige. Deki, počivaj u miru. 🕊️ #kkcz… »
NBA odložila utakmicu između Dalasa i Golden Stejta zbog smrti Dejana Milojevića

NBA odložila utakmicu između Dalasa i Golden Stejta zbog smrti Dejana Milojevića

Danas 18.01.2024
Utakmica između Dalasa i Golden Stejta, koja je bila pomerena za petak, odložena je zbog smrti pomoćnog trenera Voriorsa Dejana Milojevića. Novi termin u kojem će duel biti odigran biće naknadno određen, saopštila je danas NBA liga. Dejan… »

Vesti dana »