Povezane vesti

Mihajlo Ilić prešao iz Partizana u Bolonju

Mihajlo Ilić prešao iz Partizana u Bolonju

Politika 19.01.2024
Fudbalski klub Partizan potvrdio je da je dosadašnji igrač crno-belih Mihajlo Ilić od danas i zvanično član italijanske Bolonje. Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. „Koliko god da je teško, jer sam kao dete došao u Partizan, ovo… »
Bolonja predstavila ilića! "Pokazaću zašto je moj Partizan veliki klub"

Bolonja predstavila ilića! "Pokazaću zašto je moj Partizan veliki klub"

Večernje novosti 19.01.2024
FUDBALSKI klub Partizan potvrdio je da je dosadašnji igrač crno-belih Mihajlo Ilić od danas i zvanično član italijanske Bolonje. Foto: FK Bolonja Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. "Koliko god da je teško, jer sam kao dete došao… »
Ilić zvanično u Bolonji: Da svojim partijama pokažem zašto je moj Partizan veliki klub

Ilić zvanično u Bolonji: Da svojim partijama pokažem zašto je moj Partizan veliki klub

Sportski žurnal 19.01.2024
Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. Fudbalski klub Partizan potvrdio je da je dosadašnji igrač crno-belih Mihajlo Ilić od danas i zvanično član italijanske Bolonje. Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. - Koliko god… »
Mihajlo Ilić zvanično u Bolonji: "Da pokažem zašto je moj Partizan veliki!"

Mihajlo Ilić zvanično u Bolonji: "Da pokažem zašto je moj Partizan veliki!"

Sportske.net 19.01.2024
Fudbalski klub Partizan potvrdio je da je dosadašnji igrač crno-belih Mihajlo Ilić od danas i zvanično član italijanske Bolonje, a potvrda je stigla i od člana Serije A. Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. "Koliko god da je teško… »
Mihajlo Ilić zvanično u Bolonji

Mihajlo Ilić zvanično u Bolonji

Danas 19.01.2024
Fudbalski klub Partizan potvrdio je da je dosadašnji igrač crno-belih Mihajlo Ilić od danas i zvanično član italijanske Bolonje. Ilić je sa Bolonjom potpisao ugovor do 2028. godine. „Koliko god da je teško, jer sam kao dete došao u Partizan, ovo… »

Vesti dana »