Povezane vesti

''Još uvek mi je neverovatno da nije sa nama'' Danilo Anđušić o Dejanu Milojeviću

''Još uvek mi je neverovatno da nije sa nama'' Danilo Anđušić o Dejanu Milojeviću

Večernje novosti 19.01.2024
Košarkaši Partizana gostuju ekipi Panatinaikosa u okviru 22. kola Evrolige, a Danilo Anđušić se dotakao i nedavno preminulog Dejana Milojevića. FOTO: M. Vukadinović Danilo je istakao da je pred prelazak iz Burga u Monako razgovarao upravo sa… »
Anđušić: "Deki je imao veliki uticaj na moju odluku"

Anđušić: "Deki je imao veliki uticaj na moju odluku"

Sportske.net 19.01.2024
Košarkaši Partizana danas igraju sa Panatinaikosom u okviru 22. kola Evrolige, a Danilo Anđušić je u razgovoru za "Sport klub" pored najave utakmice, govorio i o Dejanu Milojeviću, koji je preminuo pre dva dana. Danilo je istakao da je pred prelazak… »
Anđušić: Milojević me je savetovao da idem tamo gde ću uživati

Anđušić: Milojević me je savetovao da idem tamo gde ću uživati

Danas 19.01.2024
U razgovoru za Sport Klub u Atini Danilo Anđušić je između ostalog govorio i o Dejanu Milojeviću. Sa pokojnim trenerom bek Partizana je sarađivao u rerpezentaciji 2021. godine kada je Milojević bio asistent Igoru Kokoškovu. Nije mnogo falilo da se… »
Anđušić: Još uvek je neverovatno da Deki više nije sa nama

Anđušić: Još uvek je neverovatno da Deki više nije sa nama

Sport klub 19.01.2024
O smrti Dejana Milojevića za Sport Klub je govorio Danilo Anđušić. "Tuga, stvarno tuga. Stvarno sjajan čovek. Jako je teško pričati o tome. Sarađivali smo blisko u reprezentaciji. On je možda i najviše uticao na moju odluku da potpišem za… »
Anđušić: Deki me je savetovao da idem tamo gde ću uživati

Anđušić: Deki me je savetovao da idem tamo gde ću uživati

Sport klub 19.01.2024
U razgovoru sa Sport Klub u Atini Danilo Anđušić je između ostalog govorio i o Dejanu Milojeviću. Sa pokojnim trenerom bek Partizana je sarađivao u rerpezentaciji 2021. godine kada je Milojević bio asistent Igoru Kokoškovu. Nije mnogo falilo da se… »

Vesti dana »