Povezane vesti

Moj kosta zna da vozi, naravno: Dara Bubamara o snimku vožnje automobila koji je podelio njen petnaestogodišnji sin

Moj kosta zna da vozi, naravno: Dara Bubamara o snimku vožnje automobila koji je podelio njen petnaestogodišnji sin

Večernje novosti 19.01.2024
SIN Dare Bubamare, Kosta (15) je na svom Instagram profilu podelio snimak iz pevačicinih kola, koji je pokrenuo buru na mrežama. Foto: Novosti Naime, on je objavio snimak na kom se vidi kako neko vozi Darin automobil marke "mercedes", a svi su odmah… »
Dara Bubamara nakon što je isplivao skandalozni snimak: Moj Kosta zna da vozi, ja sam dala auto, narod odmah napao...

Dara Bubamara nakon što je isplivao skandalozni snimak: Moj Kosta zna da vozi, ja sam dala auto, narod odmah napao...

Kurir 19.01.2024
Društvene mreže gore zbog snimka koji je objavio sin Dare Bubamare, a na koji je nastao u njenom skupocenom automobilu. Mnogi su zaključili da automobilom upravlja njen maloletni sin koji ima 15 godina. Sada se oglasila Dara Bubamara povodom ove… »
Za svaku osudu! Dara Bubamara dozvolila svom sinu (15) da divlja autom, on objavio skandaloznu fotku

Za svaku osudu! Dara Bubamara dozvolila svom sinu (15) da divlja autom, on objavio skandaloznu fotku

Kurir 19.01.2024
Pevačica Dara Bubamara često je na meti javnih osuda zbog bahate vožnje, međutim, sada je potez njenog maloletnog sina Koste zabrinuo javnost. Naime, kako dečak koristi društvene mreže, na njegovoj stori priči danas je osvanuo snimak iz automobila… »

Vesti dana »