Povezane vesti

Majk Meloun: Zato je Jokić najbolji na svetu (video)

Majk Meloun: Zato je Jokić najbolji na svetu (video)

Politika 20.01.2024
Nema sumnje da je prerani odlazak srpske košarkaške legende Dejana Milojevića duboko potresao i Nikolu Jokića koji je sa Milojem sarađivao u Megi, odakle je i otišao za Ameriku. Svestan je toga i trener Nagetsa Majk Meloun, koji je nakon još jedne… »
Bogdanović slavio u malom srpskom derbiju

Bogdanović slavio u malom srpskom derbiju

Sportski žurnal 20.01.2024
Atlanta pobedila Majami za pola koša. Košarkaši Atlanta Hoksa slavili su protiv ekipe Majami Hita 109:108, u utakmici NBA lige, u neizvesnoj i dramatičnoj završnici. Ovaj meč bio je i "mali srpski derbi", pošto su snage odmerili Bogdan Bogdanović… »
Lilard brojao do 45, Janisa stigli strahovi iz prošlosti…

Lilard brojao do 45, Janisa stigli strahovi iz prošlosti…

Sport klub 20.01.2024
Damijan Lilard iskoristio je utakmicu sa najlošijim timom lige da dodatno podesi nišanske sprave i, pet dana nakon što je pogodio trojku za pobedu nad Sakramento Kingsima uz zvuk sirene, postane prvi košarkaš u istoriji Milvoki Baksa sa 45 i više… »
Jokić igrao i za dekija: "Rekao sam mu da izađe na teren i oda počast svom treneru i mentoru"

Jokić igrao i za dekija: "Rekao sam mu da izađe na teren i oda počast svom treneru i mentoru"

Večernje novosti 20.01.2024
PRVI put od tragične vesti o odlasku Dejana Milojevića, na parket je kročio njegov štićenik iz Mege, sada najbolji košarkaš sveta Nikola Jokić. Denver je gostovao u Bostonu, neosvojivoj tvrđavi ove sezone do meča sa šampionskim timom Nagetsa… »
Jokić predvodio Denver Nagetse do velike pobede nad Boston Seltiksima (video)

Jokić predvodio Denver Nagetse do velike pobede nad Boston Seltiksima (video)

Politika 20.01.2024
DENVER – Srpski košarkaš Nikola Jokić predvodio je Denver Nagetse do velike pobede nad Boston Seltiksima u NBA ligi rezultatom 102:100 u dramatičnom okršaju u TD Gardenu. Jokiću je nedostajala samo jedna asistencija za tripl-dabl, a tokom 38… »
Milutinov za istoriju i osmo MVP priznanje

Milutinov za istoriju i osmo MVP priznanje

Sport klub 20.01.2024
Košarkaš Olimpijakosa Nikola Milutinov najkorisniji je igrač 22. kola Evrolige. Srpski centar je u pobedi Pirejaca protiv Makabija 89:72 imao istorijsku partiju. Milutinov je utakmicu završio sa 20 poena i 20 skokova i tako postao tek četvrti igrač… »
Meloun o Jokiću: Poslednjih nekoliko dana samo sam ga podržavao, tešio, grlio... (video)

Meloun o Jokiću: Poslednjih nekoliko dana samo sam ga podržavao, tešio, grlio... (video)

Sportski žurnal 20.01.2024
Upravo je izgubio nekoga koga voli i do koga mu je stalo, ko mu je mnogo značio, bio mu mentor i trener. Denver je naneo prvi poraz Bostonu na domaćem terenu (102:100), Nikola Jokić se u pobedu ugradio sa 34 poena, 12 skokova i devet asistencija. -… »
Jokiću asistencija falila za tripl-dabl - Denver naneo Bostonu prvi poraz na domaćem terenu (video)

Jokiću asistencija falila za tripl-dabl - Denver naneo Bostonu prvi poraz na domaćem terenu (video)

Sportski žurnal 20.01.2024
Košarkaši Atlante su u gostima slavili protiv Majamija sa 109:108, trojkom Dežontea Mareja dve sekunde pre kraja. Košarkaši Denvera pobedili su prošle noći u gostima ekipu Bostona sa 102:100 i tako naneli Seltiksima prvi poraz ove sezone u NBA… »
Meloun o slomljenom Jokiću: "Partijom je odao počast Milojeviću"

Meloun o slomljenom Jokiću: "Partijom je odao počast Milojeviću"

Sportske.net 20.01.2024
U prvom meču posle vesti da je Dejan Milojević napustio ovaj svet, Nikola Jokić je odigrao onakvu partiju kakvu je imao u prošlogodišnjem finalu. I to, protiv najboljeg tima lige na najjačem domaćem terenu. Jokić je upisao 34 poena, 12 skokova i… »
Tešio sam Jokića, teško mu je palo zbog Milojevića! Meloun progovorio: Ponosan sam na Nikolu, zato je najbolji na svetu!

Tešio sam Jokića, teško mu je palo zbog Milojevića! Meloun progovorio: Ponosan sam na Nikolu, zato je najbolji na svetu!

Mondo 20.01.2024
Majkl Meloun pričao je o Nikoli Jokiću i Dejanu Milojeviću. Majkl Meloun pričao je o Nikoli Jokiću i Dejanu Milojeviću. Nikola Jokić bio je na parketu i dominirao je protiv Bostona u NBA ligi samo nekoliko dana posle smrti svog mentora i prijatelja… »
Meloun otkrio tužnu istinu: Tešio sam i grlio Jokića, bio je slomljen zbog Milojevića, ali zato je najbolji igrač sveta…

Meloun otkrio tužnu istinu: Tešio sam i grlio Jokića, bio je slomljen zbog Milojevića, ali zato je najbolji igrač sveta…

Večernje novosti 20.01.2024
Denver nagetsi slavili su protiv Boston Seltiksa 102:100, a najbolji igrač bio je Nikola Jokić. Ništa to ne bi bilo čudno, da Srbin nedavno nije ostao bez mentora i trenera koji je možda i najzaslužniji za njegov uspeh, Dejana Milojevića, ali je… »
Denver naneo Bostonu prvi poraz na domaćem terenu, 34 poena Jokića

Denver naneo Bostonu prvi poraz na domaćem terenu, 34 poena Jokića

Radio sto plus 20.01.2024
Nagetse je do pobede vodio srpski centar Nikola Jokić koji je meč završio sa 34 poena, 12 skokova i devet asistencija. Jokić je pogodio 14 od 22 pokušaja iz igre, a ponovo je dobro razigravao i saigrače pošto je upisao devet asistencija u prve tri… »
Jokić i Marej uništili moćni Boston! Srbin održao čas košarke moćnim Seltiksima i srušio mit o nepobedivosti Kelta u…

Jokić i Marej uništili moćni Boston! Srbin održao čas košarke moćnim Seltiksima i srušio mit o nepobedivosti Kelta u…

Kurir 20.01.2024
Košarkaši Denver Nagetsa prekinuli su impresivan niz Boston Seltiksa od 20 vezanih pobeda na domaćem terenu. Na krilima Nikole Jokića i Džamala Mareja tim iz Kolorada slavio je rezultatom 102:100. Fenomenalni Nikola Jokić za 38 minuta igre… »
Jokić srušio najbolji tim u NBA ligi! Niko ih nije pobedio kod kuće, a onda je Srbin došao sa Denverom!

Jokić srušio najbolji tim u NBA ligi! Niko ih nije pobedio kod kuće, a onda je Srbin došao sa Denverom!

Mondo 20.01.2024
Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu partiju, nedostajala mu je asistencija za tripl-dabl protiv Bostona. Nikola Jokić odigrao je još jednu sjajnu partiju, nedostajala mu je asistencija za tripl-dabl protiv Bostona. Nikola Jokić odigrao je još… »
Jokić jednim potezom prevario dvojicu igrača! Snimak postao viralan, a odluka sudija razbesnela je mnoge!

Jokić jednim potezom prevario dvojicu igrača! Snimak postao viralan, a odluka sudija razbesnela je mnoge!

Mondo 20.01.2024
Nikola Jokić napravio je maestralan potez na meču protiv Bostona. Nikola Jokić napravio je maestralan potez na meču protiv Bostona. Nikola Jokić se poigrava u NBA ligi i to bukvalno! Potez koji je napravio u samoj završnici meča u Bostonu postao je… »
Barcokas: "Neverovatne brojke Milutinova za evropsku košarku"

Barcokas: "Neverovatne brojke Milutinova za evropsku košarku"

Sportske.net 20.01.2024
Olimpijakos je ostvario pobedu nad Makabije 89:72 posle prošlonedeljnih poraza u duplom kolu od Baskonije i Barselone. Nosio ih je srpski centar Nikola Milutinov, koji je upisao dabl-dabl učinak od 20 poena i čak 20 skokova. Trener Olimpijakosa Jorgos… »

Vesti dana »