Povezane vesti

Porađao ih uz pretnje i skakanje po stomaku! 3 žene optužile doktora za užasno akušersko nasilje: Lekar uhapšen, evo šta…

Porađao ih uz pretnje i skakanje po stomaku! 3 žene optužile doktora za užasno akušersko nasilje: Lekar uhapšen, evo šta…

Kurir 20.01.2024
Čak tri porodilje su u poslednja dva dana optužile doktora M. M. za užasno akušersko nasilje u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici. Dve od njih su doživele ono najgore - smrt bebe usled porođaja - a porodilja Marica Mihajlović (26) je o tome i… »
Marica Mihajlović još jednom rasplakala Srbiju: Bolnim rečima se obratila svima! Herojski potez vredan divljenja (foto)

Marica Mihajlović još jednom rasplakala Srbiju: Bolnim rečima se obratila svima! Herojski potez vredan divljenja (foto)

Kurir 20.01.2024
Strašna i bolna ispovest Marice Mihajlović (27) o akušerskom nasilju na porođaju, od čijih posledica joj je, kako tvrdi, preminula ćerkica, rastužila je Srbiju, ali i region. Sada se Marica oglasila na društvenoj mreži Instagram i još jednom sve… »
"Moja beba je umrla posle tri meseca": Jelena za smrt deteta krivi doktora: Skakao mi je po stomaku 40 minuta, beba je dobila…

"Moja beba je umrla posle tri meseca": Jelena za smrt deteta krivi doktora: Skakao mi je po stomaku 40 minuta, beba je dobila…

Blic 20.01.2024
Potresna priča Marice Mihajlović iz Sremske Mitrovice, koja tvrdi da joj je beba preminula zbog akušerskog nasilja, otvorila je Pandorinu kutiju kroz nova svedočenja žena koje su nažalost doživele slična iskustva. - Isto sam fizički i psihički… »
„Doktor je 40 minuta skakao po mom stomaku, babice su govorile da sam razmažena“: Potresna ispovest Jelene koja je…

„Doktor je 40 minuta skakao po mom stomaku, babice su govorile da sam razmažena“: Potresna ispovest Jelene koja je…

Nova 20.01.2024
Porodilja Jelena Ivković, koja je doživela istu sudbinu kao i Marica Mihajlović, ispričala je za portal Nova.rs o svom slučaju gubitka bebe i akušerskog nasilja i zahvalila svim ljudima koji su pružili podršku i bili na protestu u Sremskoj… »
Državni sekretar: "Utvrditi odgovornost, da nam se više ne ponovi ono što je doživela Marica"

Državni sekretar: "Utvrditi odgovornost, da nam se više ne ponovi ono što je doživela Marica"

Telegraf 20.01.2024
Doktor M. M, ginekolog-akušer, je u toku jučerašnjeg dana uhapšen i određen mu je pritvor do 48 sati. Državni sekretar Ninoslav Jovanović bio je na sastanku u Opštoj bolnici Sremska Mitrovica povodom događaja koji je imao za epilog smrtni ishod… »
Marića još jednom rasplakala Srbiju! Objavila potresne reči: U stravičnom trenutku misli na druge

Marića još jednom rasplakala Srbiju! Objavila potresne reči: U stravičnom trenutku misli na druge

Mondo 20.01.2024
Marica koja je izgubila bebu u bolnici u Sremskoj Mitrovici poklanja stvari za bebu. Marica koja je izgubila bebu u bolnici u Sremskoj Mitrovici poklanja stvari za bebu. Strašna i bolna ispovest Marice M. (27) o akušerskom nasilju na porođaju, od… »
Tri žene optužile lekara iz Sremske Mitrovice za akušersko nasilje! Porađao ih uz pretnje i psovke - Evo šta ga čeka

Tri žene optužile lekara iz Sremske Mitrovice za akušersko nasilje! Porađao ih uz pretnje i psovke - Evo šta ga čeka

Mondo 20.01.2024
Tri žene su optužile ginekologa iz Sremske Mitrovice za akušersko nasilje. Tri žene su optužile ginekologa iz Sremske Mitrovice za akušersko nasilje. Čak tri porodilje su u poslednja dva dana optužile doktora M. M. za užasno akušersko nasilje u… »
Porađao žene uz uvrede, pretnje i skakanje po stomaku! Već tri žene optužile doktora M. M. za užasno akušersko nasilje…

Porađao žene uz uvrede, pretnje i skakanje po stomaku! Već tri žene optužile doktora M. M. za užasno akušersko nasilje…

Blic 20.01.2024
Čak tri porodilje su u poslednja dva dana optužile doktora M. M. za užasno akušersko nasilje u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici. Dve od njih su doživele ono najgore - smrt bebe usled porođaja - a porodilja Marica Mihajlović (26) je o tome i… »
Orilo se: "Napni se, pi*da ti materina" i "guraj, kravo!" Još jedna porodilja progovorila o mučenju Marice Mihajlović u…

Orilo se: "Napni se, pi*da ti materina" i "guraj, kravo!" Još jedna porodilja progovorila o mučenju Marice Mihajlović u…

Blic 19.01.2024
Nakon što je porodilja Marica Mihajlović (26) izašla u javnost sa tvrdnjama da je doživela jezivo akušersko nasilje u Opštoj bolnici u Sremskoj Mitrovici nakon čega je njena beba preminula, i direktno za to optužila lekara M. M, oglasile se još… »

Vesti dana »