Povezane vesti

"Okrenuo se rekao jednu rečenicu i otišao" Voditeljku Slagalice muž ostavio s malom platom i 2 dece, a razlog je sraman

"Okrenuo se rekao jednu rečenicu i otišao" Voditeljku Slagalice muž ostavio s malom platom i 2 dece, a razlog je sraman

Kurir 20.01.2024
Voditeljka RTS-a Milica Gacin, publici najpoznatija kao jedna od voditeljki kviza " Slagalica", otvorila je dušu i podelila svoje iskustvo o razvodu od bivšeg supruga, sa kojim već godinama nije u braku. Milica Gacin je jednom prilikom u jednom od… »
Ostavio me je s dvoje dece, malom platom i ocem na samrti! Voditeljka Slagalice o razvodu: Okrenuo se na peti i otišao!

Ostavio me je s dvoje dece, malom platom i ocem na samrti! Voditeljka Slagalice o razvodu: Okrenuo se na peti i otišao!

Mondo 20.01.2024
Milica Gacin, pre izvesnog vremena je govorila o krahu braka sa suprugom s kojim je dobila dve ćerke. Milica Gacin, pre izvesnog vremena je govorila o krahu braka sa suprugom s kojim je dobila dve ćerke. Voditeljka RTS-a Milica Gacin, publici… »
"Danima sam kuvala u kuhinji, a moj muž se samo okrenuo i otišao": Voditeljka "Slagalice" o razvodu: "Ostala sam sa malom…

"Danima sam kuvala u kuhinji, a moj muž se samo okrenuo i otišao": Voditeljka "Slagalice" o razvodu: "Ostala sam sa malom…

Blic 20.01.2024
Voditeljka RTS-a Milica Gacin, publici najpoznatija kao jedna od voditeljki kviza "Slagalica", otvorila je dušu i podelila svoje iskustvo o razvodu od bivšeg supruga, sa kojim već godinama nije u braku. Milica Gacin veoma je aktivna na društvenim… »

Vesti dana »