Povezane vesti

Američki senator: Vučić da istraži navode o izbornim nepravilnostima, umesto što napada posmatrače

Američki senator: Vučić da istraži navode o izbornim nepravilnostima, umesto što napada posmatrače

N1 Info 20.01.2024
Predsedavajući Odbora za spoljne poslove u američkom Senatu demokrata Ben Kardin izjavio je da je "alarmiran zastrašivanjem organizacije civilnog društva CRTA od strane srpskih vlasti" i pozvao predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ispita navode o… »
Senator Kardin: Alarmiran sam zbog pretnji Crti, pozivam Vučića da ispita navode o nepravilnostima

Senator Kardin: Alarmiran sam zbog pretnji Crti, pozivam Vučića da ispita navode o nepravilnostima

Novi magazin 20.01.2024
Predsedavajući Odbora za spoljne poslove u američkom Senatu demokrata Ben Kardin, izjavio je da je "alarmiran zastrašivanjem organizacije civilnog društva CRTA od strane srpskih vlasti" i pozvao predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ispita navode… »
Senator Kardin: Alarmiran sam zbog pretnji Crti, pozivam Vučića da ispita navode o nepravilnostima

Senator Kardin: Alarmiran sam zbog pretnji Crti, pozivam Vučića da ispita navode o nepravilnostima

Danas 20.01.2024
Predsedavajući Odbora za spoljne poslove u američkom Senatu demokrata Ben Kardin, izjavio je da je „alarmiran zastrašivanjem organizacije civilnog društva CRTA od strane srpskih vlasti“ i pozvao predsednika Srbije Aleksandra Vučića da ispita… »
Senator Kardin: Vučić da istraži navode o izbornim nepravilnostima, umesto što napada posmatrače

Senator Kardin: Vučić da istraži navode o izbornim nepravilnostima, umesto što napada posmatrače

Glas Amerike 20.01.2024
vašington — Predsedavajući Odbora za spoljne poslove u američkom Senatu, demokrata Ben Kardin, saopštio je da je "alarmiran zastrašivanjem organizacije civilnog društva CRTE od strane srpskih vlasti, što je odmazda za važan izveštaj njihove… »

Vesti dana »