Povezane vesti

Mladi u Srbiji: "Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu pri

Mladi u Srbiji: "Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu pri

Radio 021 20.01.2024
Više od 90 odsto mladih u Srbiji koristi internet za društveno umrežavanje, podaci su Eurostata, što je iznad evropskog proseka za pet odsto. Kada je Sofija Kljajić pre tri godine došla u Beograd, mislila je da će joj najveća briga biti polaganje… »
Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

Južne vesti 20.01.2024
Gareth Fuller/PA Kada je Sofija Kljajić pre tri godine došla u Beograd, mislila je da će joj najveća briga biti polaganje ispita, ali ju je sačekao novi izazov. „Nikada nisam razmišljala da će mi jedan od problema biti kako da pronađem… »
Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji" ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

BBC News 20.01.2024
Više od 90 odsto mladih u Srbiji koristi internet za društveno umrežavanje, podaci su Eurostata, što je iznad evropskog proseka za pet odsto. Kada je Sofija Kljajić pre tri godine došla u Beograd, mislila je da će joj najveća briga biti polaganje… »
Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji“ ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

Mladi u Srbiji: „Ne znam šta se desilo mojoj generaciji“ ili kako se u digitalnoj eri stiču novu prijatelji

Danas 20.01.2024
Kada je Sofija Kljajić pre tri godine došla u Beograd, mislila je da će joj najveća briga biti polaganje ispita, ali ju je sačekao novi izazov. „Nikada nisam razmišljala da će mi jedan od problema biti kako da pronađem prijatelje“, kaže… »

Vesti dana »