Povezane vesti

Rus srušio australijanca posle pet setova: Rubljov u četvrtfinalu Australijan opena

Rus srušio australijanca posle pet setova: Rubljov u četvrtfinalu Australijan opena

Kurir 21.01.2024
Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se danas u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, pošto je pobedio domaćeg igrača Aleksa de Minora posle pet setova 6:4, 6:7, 6:7, 6:3, 6:0. Peti teniser sveta pobedio je 10. na ATP listi posle… »
Đoković ruši sve rekorde sa grend slemova?! Jedan pada u 2024, za drugi mora da čeka godinama!

Đoković ruši sve rekorde sa grend slemova?! Jedan pada u 2024, za drugi mora da čeka godinama!

Mondo 21.01.2024
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković tokom godine ruši još jedan veliki rekord, a ako nastavi da igra još dve sezone pada i poslednji rekord Rodžera Federera. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković tokom godine ruši još jedan veliki… »
Posle četiri sata drame Novak saznao put do finala: Prvo Amerikanac, pa onda novi Đoković ili nervozni Rus!

Posle četiri sata drame Novak saznao put do finala: Prvo Amerikanac, pa onda novi Đoković ili nervozni Rus!

Mondo 21.01.2024
Novak Đoković je u prvom meču muškog singla u nedelju rutinski dobio Adrijana Manarina, a sada je saznao i kompletan put do potencijalnog finala. Novak Đoković je u prvom meču muškog singla u nedelju rutinski dobio Adrijana Manarina, a sada je… »
Neka se paze fric i ostali rivali u Melburnu! Novak im je jutros poslao brutalnu poruku - jasno je šta mu je cilj, čuvajte…

Neka se paze fric i ostali rivali u Melburnu! Novak im je jutros poslao brutalnu poruku - jasno je šta mu je cilj, čuvajte…

Kurir 21.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Gledajući “kroz Manarina” Novak Đoković je poslao najsnažniju moguću poruku Fricu i njegovim ostalim potencijalnim rivalima u drugoj nedelji Australijan Opena, i ubedljivom pobedom od 6:0, 6:0, 6:3… »
Novak tokom meča dobio "čudesni" napitak iz boksa: Otkriveno šta je bilo u flašici koja mu je doneta

Novak tokom meča dobio "čudesni" napitak iz boksa: Otkriveno šta je bilo u flašici koja mu je doneta

Kurir 21.01.2024
Novak Đoković je odigrao savršeno meč osmine finala Australijan opena protiv Adrijana Manarina. Đokoviću je bilo potrebno 105 minuta da savlada Manarina sa 6:0, 6:0, 6:3 i plasira se u četvrtfinale. Iako je osvajao gem za gemom, sredinom drugog… »
Novak ruši još jedan federerov rekord: Mislilo se da je ovo Rodžerovo ostvarenje nedostižno

Novak ruši još jedan federerov rekord: Mislilo se da je ovo Rodžerovo ostvarenje nedostižno

Kurir 21.01.2024
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale tog turnira, pošto je pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina posle tri seta, 6:0, 6:0, 6:3. Prvi teniser sveta… »
"Otac sam i suprug, imam ja i druge obaveze..." Novak po ko zna koji put o penziji - odgovor na ovo pitanje je čekao ceo svet!

"Otac sam i suprug, imam ja i druge obaveze..." Novak po ko zna koji put o penziji - odgovor na ovo pitanje je čekao ceo svet!

Kurir 21.01.2024
Najbolji teniser u istoriji ovog sporta, Novak Đoković, pokazao je dominaciju u meču osmine finala Australijan opena. Francuskog tenisera, Adrijana Manarina, inače 19. na ATP listi, pobedio je prepustivši mu ukupno tri gema. Nakon meča, Novak je… »
Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Đoković lako do četvrtfinala Australijan opena

Radio sto plus 21.01.2024
Prvi teniser sveta pobedio je posle sat i 44 minuta i 14. put u karijeri se plasirao u četvrtfinale Australijan opena, na kome je osvojio 10. titula. On je sedam puta oduzeo servis Manarinu, koji nije napravio nijedan brejk i zabeležio petu pobedu u… »

Vesti dana »