Povezane vesti

"Ne mogu da ga krivim zbog toga" Đoković izjavio da će pobediti Frica i odmah dobio odgovor - Amerikanac samo ovo ima da…

"Ne mogu da ga krivim zbog toga" Đoković izjavio da će pobediti Frica i odmah dobio odgovor - Amerikanac samo ovo ima da…

Kurir 21.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Poslovično prijatan i pun dužnog poštovanja bio je nasmejani Tejlor Fric na konferenciji za medije posle velike pobede nad prošlogodišnjim finalistom Melburna Stefanosom Cicipasom u 4 seta, a pred… »
Melburn: Đoković odličnom igrom stigao do četvrtfinala Australijan Opena

Melburn: Đoković odličnom igrom stigao do četvrtfinala Australijan Opena

IndeksOnline 21.01.2024
MELBURN – Najbolji teniser sveta Novak Đoković ubedljivo je pobedio Francuza Adrijana Manarina sa 3:0, po setovima 6:0, 6:0, 6:3, i odličnom igrom se plasirao, 14. put u karijeri, u četvrtfinale Australijan opena. Đoković je odigrao najbolji meč… »
Ova devojka je više mučila Đokovića nego Manarino: Luda scena posle Novakove pobede video

Ova devojka je više mučila Đokovića nego Manarino: Luda scena posle Novakove pobede video

Kurir 21.01.2024
Branilac titule na Otvorenom prvenstvu Australije u Melburnu srpski teniser Novak Đoković plasirao se danas u četvrtfinale tog turnira. Đoković je lako i brzo za 105 minuta pobedio 19. igrača sveta Francuza Adrijana Manarina posle tri seta, 6:0… »
Znam šta moram da uradim! Đoković uništio Manarina, pa otkrio: Mislio sam da će biti manje stresa, nerviram se ako nije…

Znam šta moram da uradim! Đoković uništio Manarina, pa otkrio: Mislio sam da će biti manje stresa, nerviram se ako nije…

Kurir 21.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna - Vuk Brajović Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, pokazao je dominaciju u meču osmine finala Australijan opena. Francuskog tenisera, Adrijana Manarina, inače 19. na ATP listi, pobedio je prepustivši mu ukupno… »
Novak ga razbio, a onda je Manarino oduševio sve: Prasnuo u smeh, a onda je pokazao kakav je šmeker! (foto)

Novak ga razbio, a onda je Manarino oduševio sve: Prasnuo u smeh, a onda je pokazao kakav je šmeker! (foto)

Mondo 21.01.2024
Francuz je znao kako da prihvati dominaciju najboljeg ikada. Francuz je znao kako da prihvati dominaciju najboljeg ikada. Novak Đoković je jednostavno obrisao Adrijana Manarina sa terena u meču četvrog kola Australijan opena. Dobio ga je sa samo tri… »

Vesti dana »