Povezane vesti

„Najteže je u životu kada izgubiš svoje dete“: Otac se potresnom objavom oprostio od Duška koji je nastradao kada je…

„Najteže je u životu kada izgubiš svoje dete“: Otac se potresnom objavom oprostio od Duška koji je nastradao kada je…

Nova 21.01.2024
Od nastradalog Duška Đorđevića (32) zvani Moša iz Velikog Gradišta koji je poginuo u saobraćajnoj nesreći kada je krenuo da pliva za Časni krst na Fejsbuku oprostio se njegov otac potresnim rečima. Saobraćajna nesreća se dogodila 19. januara u… »
"Da prekinem dijalizu i eto me kod tebe": Potresne reči oca Duška koji je sleteo u Dunav i poginuo: "Voli te tvoj tata, nadam…

"Da prekinem dijalizu i eto me kod tebe": Potresne reči oca Duška koji je sleteo u Dunav i poginuo: "Voli te tvoj tata, nadam…

Blic 21.01.2024
- Najteže je u životu kad izgubiš svoje dete... - reči su Živorada Đorđevića, oca mladića Duška Đorđevića zvanog Moša iz Velikog Gradišta koji je poginuo prekjuče kada je krenuo da pliva za Časni krst. Nesreća se dogodila prekjuče… »
"Najteže u ovom životu je kad izgubiš dete..." Duškov otac neutešan nakon pogibije sina koji je džipom sleteo u hladan…

"Najteže u ovom životu je kad izgubiš dete..." Duškov otac neutešan nakon pogibije sina koji je džipom sleteo u hladan…

Kurir 21.01.2024
Od nastradalog Duška Đorđevića (32) zvani Moša iz Velikog Gradišta koji je poginuo kada je juče krenuo da pliva za Časni krst na Fejsbuku oprostio se njegov otac potresnim rečima. Saobraćajna nesreća se dogodila juče ujutru u 8.40 sati u selu… »
"Da prekinem dijalizu i eto me kod tebe": Potresne reči oca Duška koji je autom sleteo u Dunav i poginuo

"Da prekinem dijalizu i eto me kod tebe": Potresne reči oca Duška koji je autom sleteo u Dunav i poginuo

Telegraf 21.01.2024
Duško će biti sahranjen danas. Duško Đođević Moša (32) iz Velikog Gradišta poginuo je na Bogojavljenje u mestu Ostrovo. Život je izgubio kada se uputio na plivanje za časni krst. Duško će biti sahranjen danas, a porodica i prijatelji… »

Vesti dana »