Povezane vesti

Desantis se povukao iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD

Desantis se povukao iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD

Politika 21.01.2024
Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se večeras iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD. Ova odluka usledila je nakon što je glavni kandidat Donald Tramp osvojio izbore u Republikanskoj partiji u državi Ajovi, dok… »
Ron DeSantis je odustao od svoje predsedničke kandidature i podržao Donalda Trampa

Ron DeSantis je odustao od svoje predsedničke kandidature i podržao Donalda Trampa

Novi magazin 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis je odustao od svoje kampanje za republikansku nominaciju za predsednika SAD i podržao je bivšeg predsednika Donalda Trampa. "Jasno mi je da većina republikanskih birača na predizborima želi da pruži Donaldu Trampu još… »
Najveći Trampov suparnik odustao od predsedničke trke! Vodio u nekoliko anketa, a sada je doneo neočekivanu odluku

Najveći Trampov suparnik odustao od predsedničke trke! Vodio u nekoliko anketa, a sada je doneo neočekivanu odluku

Mondo 21.01.2024
Ron DeSantis odustao od predsedničke trke. Ron DeSantis odustao od predsedničke trke. Kandidat za predsednika SAD Ron DeSantis, koji je nekada važio za najbolju opciju republikanaca protiv Donalda Trampa, odustao je od predsedničke trke u nedelju… »
Desantis se povukao iz republikanske trke za predsendičke izbore u SAD

Desantis se povukao iz republikanske trke za predsendičke izbore u SAD

RTV 21.01.2024
MAJAMI - Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se večeras iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD. Ova odluka usledila je nakon što je glavni kandidat Donald Tramp osvojio izbore u Republikanskoj partiji u državi… »
Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

Vesti online 21.01.2024
Guverner Floride Ron De Santis iznenada je odustao od dalje trke za predsedničkog kandidata Republikanske partije. On je podržao bivšeg predsednika Donalda Trampa i videoporukom završio kampanju. – Ponosan sam što sam ispunio 100 odsto svojih… »
Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

Nova 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis iznenada je odustao od dalje trke za predsedničkog kandidata Republikanske partije. On je podržao bivšeg predsednika Donalda Trampa i videoporukom završio kampanju. “Ponosan sam što sam ispunio 100 odsto svojih… »
Desantis se povukao iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD

Desantis se povukao iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD

Insajder 21.01.2024
Guverner američke savezne države Floride Ron Desantis povukao se 21.januara iz republikanske trke za predsedničke izbore u SAD. Ova odluka usledila je nakon što je glavni kandidat Donald Tramp osvojio izbore u Republikanskoj partiji u državi Ajovi … »
DeSantis odustao od kandidature: Veliki obrt u trci za republikanskog kandidata - "Većina želi da pruži Trampu još jednu…

DeSantis odustao od kandidature: Veliki obrt u trci za republikanskog kandidata - "Većina želi da pruži Trampu još jednu…

Kurir 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis je odustao od svoje kampanje za republikansku nominaciju za predsednika SAD i podržao je bivšeg predsednika Donalda Trampa. - Jasno mi je da većina republikanskih birača na predizborima želi da pruži Donaldu Trampu… »
DeSantis odustao od kandidature za predsedničkog kandidata republikanaca i podržao Trampa

DeSantis odustao od kandidature za predsedničkog kandidata republikanaca i podržao Trampa

Nedeljnik 21.01.2024
Ron DeSantis, desničarski orijentisan guverner Floride, odustao je od svoje kandidature za predstavnika republikanaca i podržao Donalda Trampa, piše Gardijan. „Jasno mi je da većina republikanskih birača na izborima želi da pruži Donaldu Trampu… »
Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

Ron Desantis se povukao iz trke za predsedničkog kandidata i podržao Trampa

N1 Info 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis iznenada je odustao od dalje trke za predsedničkog kandidata Republikanske partije. On je podržao bivšeg predsednika Donalda Trampa i videoporukom završio kampanju. “Ponosan sam što sam ispunio 100 odsto svojih… »
Ron DeSantis odustao od predsedničke trke i podržao Trumpa

Ron DeSantis odustao od predsedničke trke i podržao Trumpa

Slobodna Evropa 21.01.2024
Guverner Floride Ron DeSantis u nedelju je suspendovao svoju kampanju za republikansku predsedničku nominaciju pred stranačke izbore u Nju Hempširu i podržao Donalda Trampa (Trump), okončavši kandidaturu koja nije ispunila očekivanja da će izaći… »

Vesti dana »