Povezane vesti

„Uvek moj vođa, moj najbolji prijatelj“: Glumac iz čuvene serije preminuo u 59. godini, sestra se oprostila od njega

„Uvek moj vođa, moj najbolji prijatelj“: Glumac iz čuvene serije preminuo u 59. godini, sestra se oprostila od njega

Nova 21.01.2024
Američki glumac Dejvid Gejl preminuo je u 59. godini. Tužnu vest potvrdila je njegova sestra Kejti Kolmenares. „Jedva da postoji dan u mom životu da nisi bio pored mene. Uvek moj vođa, moj najbolji prijatelj, spreman da se suoči sa bilo čim i bilo… »
U 58. Godini umro slavni glumac iz kultne serije iz 90-ih koju je Srbija obožavala: Glumio rame uz rame sa omiljenom glumicom

U 58. Godini umro slavni glumac iz kultne serije iz 90-ih koju je Srbija obožavala: Glumio rame uz rame sa omiljenom glumicom

Kurir 21.01.2024
Američki glumac Dejvid Gejl, našoj publici najpoznatiji po ulozi u kultnoj seriji " Beverly Hills 90210", preminuo je u 58. godini. Tužne vesti potvrdio je njegov dugogodišnji prijatelj Piter Ferijero, kao i njegova sestra Kejti Kolmenares. Ipak… »
Preminuo slavni glumac iz serije "beverli hils": Imao je 58 godina, igrao rame uz rame sa teško bolesnom glumicom

Preminuo slavni glumac iz serije "beverli hils": Imao je 58 godina, igrao rame uz rame sa teško bolesnom glumicom

Mondo 21.01.2024
Američki glumac Dejvid Gejl, našoj publici najpoznatiji po ulozi u kultnoj seriji "Beverly Hills 90210", preminuo je u 58. godini. Američki glumac Dejvid Gejl, našoj publici najpoznatiji po ulozi u kultnoj seriji "Beverly Hills 90210", preminuo je u… »
Umro čuveni glumac iz kultne serije

Umro čuveni glumac iz kultne serije

Alo 21.01.2024
Tužne vesti potvrdila je njegova sestra Kejti Kolmenares, ali uzrok smrti nije objavljen. Američki glumac Dejvid Gejl najpoznatiji po ulozi u seriji "Beverly Hills 90210", preminuo je u 58. godini. Tužne vesti potvrdila je njegova sestra Kejti… »

Vesti dana »