Povezane vesti

Teniski maraton pripao zverevu! Nemac posle velike drame pobedio Norija i plasirao se u četvrtfinale Australijan open!

Teniski maraton pripao zverevu! Nemac posle velike drame pobedio Norija i plasirao se u četvrtfinale Australijan open!

Kurir 22.01.2024
Nemački teniser Aleksandar Zverev obezbedio je plasman u četvrtfinale Australijan opena, nakon što je pobedio Britanca Kamerona Norija 7:5, 3:6, 6:3, 4:6, 7:6 (10:3). Meč je trajao četiri sata i pet minuta. Zverev je šesti teniser sveta, dok je Nori… »
Ukrajinka odbila da se rukuje sa protivnicom! Pobedila i nije ni pogledala drugu teniserku, samo se okrenula ka sudiji (video)

Ukrajinka odbila da se rukuje sa protivnicom! Pobedila i nije ni pogledala drugu teniserku, samo se okrenula ka sudiji (video)

Kurir 22.01.2024
Ukrajinska teniserka, Dajana Jastremska, ostvarila je uspeh karijere, a onda je odbila da se rukuje sa protivnicom. Jastremska je posle velike borbe u dva seta (7:6(8:6), 6:4) pobedila Beloruskinju Viktoriju Azarenku. Nakon odlučujućeg poena je odmah… »
Kakva izjava karlosa alkaraza: Novak? Pa ja sam čudo! Španac odgovorio legendi - ovo niko nije očekivao!

Kakva izjava karlosa alkaraza: Novak? Pa ja sam čudo! Španac odgovorio legendi - ovo niko nije očekivao!

Mondo 22.01.2024
Španski teniser Karlos Alkaraz smatra da može da napravi čudo i pobedi Novaka Đokovića. Španski teniser Karlos Alkaraz smatra da može da napravi čudo i pobedi Novaka Đokovića. Španski teniser Karlos Alkaraz savladao je Miomira Kecmanovića u… »
Želeo je Miša, ali je stvarnost nalagala drugačije - Karlos je ipak bolji igrač u ovom trenutku: Analiza meča Kecmanović…

Želeo je Miša, ali je stvarnost nalagala drugačije - Karlos je ipak bolji igrač u ovom trenutku: Analiza meča Kecmanović…

Kurir 22.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Želeo je Miša, želeli smo i svi mi da se dođe do pobede na najvećoj aktuelnoj sceni svetskog tenisa – ali je stvarnost nalagala drugačije, potvrdivši da je Karlos Alkaraz u ovom trenutku ipak bolji… »
"Zadovoljan sam kako sam prošao na Australijan openu ove godine" Kecmanović sumirao utiske posle poraza od Alkaraza!

"Zadovoljan sam kako sam prošao na Australijan openu ove godine" Kecmanović sumirao utiske posle poraza od Alkaraza!

Kurir 22.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna: Vuk Brajović Na kraju zadovoljan ostvarenim, Miomir Kecmanović je došao na oproštajnu konferenciju za medije Australijan Opena 2024. da prenese svoja mišljenja predstavnicima medija iz Srbije. “Mislim da sam igrao… »
Alkaraz se izblamirao - je l' gledam ženski tenis?! Da je ovo Novak rekao počela bi hajka, a sad nikom ništa!

Alkaraz se izblamirao - je l' gledam ženski tenis?! Da je ovo Novak rekao počela bi hajka, a sad nikom ništa!

Mondo 22.01.2024
Karlos Alkaraz pokušavao da se izvuče zbog pitanja da li gleda ženski tenis i publika mu nije poverovala da govori istinu. Karlos Alkaraz pokušavao da se izvuče zbog pitanja da li gleda ženski tenis i publika mu nije poverovala da govori istinu… »
AO: Kecmanović solidan ali nemoćan protiv Alkarasa

AO: Kecmanović solidan ali nemoćan protiv Alkarasa

Radio 021 22.01.2024
Miomir Kecmanović nije uspeo danas da se plasira u četvrtfinale Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu pošto je izgubio od Španca Karlosa Alkarasa sa 4:6, 4:6, 0:6. Meč Kecmanovića i Alkarasa, 60. i drugog tenisera sveta, trajao je sat i 49… »
Kecmanović nemoćan protiv Alkarasa, Španac u četvrtfinalu AO

Kecmanović nemoćan protiv Alkarasa, Španac u četvrtfinalu AO

Radio sto plus 22.01.2024
Meč Kecmanovića i Alkarasa, 60. i drugog tenisera sveta, trajao je sat i 49 minuta. Bio je ovo drugi duel Kecmanovića i Alkarasa i druga pobeda Španca. Kecmanović je odigrao solidan meč, posebno u prva dva seta koje je Španac dobio uz po jedan… »
Alkaraz lako izašao na kraj sa kecmanovićem, pa se odmah dotakao Novaka: "Ako budem na ovom nivou, imam dobre šanse..."

Alkaraz lako izašao na kraj sa kecmanovićem, pa se odmah dotakao Novaka: "Ako budem na ovom nivou, imam dobre šanse..."

Kurir 22.01.2024
Karlos Alkaraz je pobedio danas Miomira Kecmanovića i tako obezbedio plasman u četvrtfinale Australijan opena. Drugi teniser sveta je do pobede stigao posle jednog časa i 50 minuta igre u tri seta rezultatom 6:4, 6:4, 6:0. - Sve je radilo za mene, u… »
Zverev preživeo četiri sata drame u Melburnu! Stigao do Alkaraza - sad će "rešetati" zbog suđenja!

Zverev preživeo četiri sata drame u Melburnu! Stigao do Alkaraza - sad će "rešetati" zbog suđenja!

Mondo 22.01.2024
Iako ovih dana više misli o sudskom postupku nego o tenisu, Zverev beleži dobre rezultate u Melburnu. Iako ovih dana više misli o sudskom postupku nego o tenisu, Zverev beleži dobre rezultate u Melburnu. Nemački teniser Saša Zverev obezbedio je… »
Medvedev protiv Hurkača u četvrtfinalu Australijan opena

Medvedev protiv Hurkača u četvrtfinalu Australijan opena

Radio sto plus 22.01.2024
Treći teniser sveta je do svog trećeg četvrtfinala Australijan opena u poslednje četiri godine stigao posle tri sata i 11 minuta igre. Meč je mogao da traje i kraće pošto je u trećem setu vodio sa 5:2, a potom je u desetom gemu imao i dve meč… »
Miša protiv alkaraza ide po pobedu karijere! Kecmanovića čeka pakao na Rod Lejver Areni! Ovo su preduslovi za pobedu Srbina!

Miša protiv alkaraza ide po pobedu karijere! Kecmanovića čeka pakao na Rod Lejver Areni! Ovo su preduslovi za pobedu Srbina!

Kurir 22.01.2024
Specijalni izveštač iz Melburna - Vuk Brajović Dvostruki osvajač Grend slem trofeja Karlos Alkaraz ga je najavio kao “rat”, ali da li će zaista tako izgledati večerašnji meč (09.00 časova po vremenu u Srbiji) u glavnom terminu na Rod Lejver… »

Vesti dana »