Povezane vesti

Holivudski zavodnik u bolnici: Glumcu pozlilo na odmoru, otišao na pregled pa usledio šok "Imali smo sreće što smo uopšte…

Holivudski zavodnik u bolnici: Glumcu pozlilo na odmoru, otišao na pregled pa usledio šok "Imali smo sreće što smo uopšte…

Kurir 22.01.2024
Holivudski glumac Džejmi Dornan (41) hospitalizovan je nakon što je pretrpeo "simptome slične srčanom udaru" dok je bio na odmoru u Portugalu. Do zdravstvenih problema došlo je nakon što je zgodni glumac naleteo na "otrovne gusenice", otkrio je za… »
Hospitalizovan zbog simptoma srčanog udara, usledio šok! Holivudski zavodnik iskreno - "Trne mi leva ruka, pa noga..."

Hospitalizovan zbog simptoma srčanog udara, usledio šok! Holivudski zavodnik iskreno - "Trne mi leva ruka, pa noga..."

Mondo 22.01.2024
Holivudski glumac Džejmi Dornan podelio je priču o dijagnozi za kojom se suočio na odmoru u Portugalu. Holivudski glumac Džejmi Dornan podelio je priču o dijagnozi za kojom se suočio na odmoru u Portugalu. Holivudski glumac Džejmi Dornan (41)… »
„Osetio sam da mi trne leva ruka, pa leva noga, pa desna ruka“: Holivudski glumac hitno hospitalizovan

„Osetio sam da mi trne leva ruka, pa leva noga, pa desna ruka“: Holivudski glumac hitno hospitalizovan

Nova 22.01.2024
Holivudski glumac Džejmi Dornan hitno hospitalizovan. Holivudski glumac Džejmi Dornan (41) hospitalizovan je nakon što je pretrpeo „simptome slične srčanom udaru“ dok je bio na odmoru u Portugalu. Do zdravstvenih problema došlo je nakon što je… »

Vesti dana »