Povezane vesti

Ovako su zadrugari reagovali kad su čuli za pomirenje Aneli i janjuša: On je ušao u crveno kad je saznao, a ostali...

Ovako su zadrugari reagovali kad su čuli za pomirenje Aneli i janjuša: On je ušao u crveno kad je saznao, a ostali...

Kurir 22.01.2024
Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić tokom jučerašnjeg dana su zakopali sve ratne sekire i pomirili se. Aneli je nakon pomirenja prepričavala Janjušu kako su zadrugari reagovali kada su čuli. - Krstili se tamo ne mogu da veruju. Ša odma ušao u… »
Uroš Stanić potpuno van sebe! Strahuje da se ne desi ono što nikako ne želi, poverio se učesnici

Uroš Stanić potpuno van sebe! Strahuje da se ne desi ono što nikako ne želi, poverio se učesnici

Kurir 22.01.2024
Takmičari rijalitija Aneli Ahmić i Marko Janjušević su se pomirili, a Uroš Stanić je uplašen da ga Janjuš zbog toga ne odbaci, tokom jutra Marko je pozvan na kapiju. Uroš se požalio Bojani Pavlović i Milici Veličković da je zabrinut da što… »
"Šta da radim, ja njega baš volim": Uroš Stanić van sebe zbog pomirenja Janjuša i Aneli

"Šta da radim, ja njega baš volim": Uroš Stanić van sebe zbog pomirenja Janjuša i Aneli

Blic 22.01.2024
Nakon što su se pomirili Aneli Ahmić i Marko Janjušević Janjuš, Uroš Stanić je zabrinut jer se plaši da će ga Janjuš odbaciti. Naime, Uroš se požalio Bojani i Milici da je zabrinut da ga Janjuš ne odbaci nakon pomirenja sa Aneli. - Meni je… »
Janjuša produkcija pozvala da odmah dođe do kapije Cimer ga obavestio: "Rekli su mi da ti kažem..."

Janjuša produkcija pozvala da odmah dođe do kapije Cimer ga obavestio: "Rekli su mi da ti kažem..."

Blic 22.01.2024
Marko Janjušević Janjuš i Aneli Ahmić rešili su sve nesuglasice i pomirili se protekle noći, a Uroš Stanić zbog toga nije baš srećan. Kako je istakao Uroš, plaši se da će se Marko Janjušević Janjuš odvojiti od njega zbog Aneli. - Kakva je… »
Janjuša produkcija pozvala hitno da dođe do kapije! Cimer mu se obratio: Rekli su mi da ti kažem...

Janjuša produkcija pozvala hitno da dođe do kapije! Cimer mu se obratio: Rekli su mi da ti kažem...

Kurir 22.01.2024
Uroš Stanić, koji je u proteklom periodu bio na ratnoj nozi sa Aneli Ahmić, nije srećan zbog njenog pomirenja sa Markom Janjuševićem Janjušem. Kako je istakao Uroš, plaši se da će se Marko Janjušević Janjuš odvojiti od njega zbog Aneli. -… »

Vesti dana »