Povezane vesti

"Posle 20 dana mogla je samo da otvori oči": Potresno svedočenje oca Marije iz Niša koju je kolima ubio pijani vozač: "Nije…

"Posle 20 dana mogla je samo da otvori oči": Potresno svedočenje oca Marije iz Niša koju je kolima ubio pijani vozač: "Nije…

Blic 22.01.2024
"Video sam da Marija leži krvava, počeo sam da plačem, kukao sam, bio sam izbezumljen. Pokušao sam da dobijem Hitnu pomoć ali je moje pozive stanica automatski prebacivala na Doljevac. Zaustavio sam onda jedno vozilo kako bi Mariju odvezao u… »
"Video sam moju ćeru pokraj puta i krv, želim istinu": Potresne reči oca stradale Marije, osumnjičeni za ubistvo okrivio…

"Video sam moju ćeru pokraj puta i krv, želim istinu": Potresne reči oca stradale Marije, osumnjičeni za ubistvo okrivio…

Kurir 22.01.2024
U Višem sudu danas je nastavljeno suđenje Igoru S. (40) iz Niša koji je automobilom "Mazda" udario devojku Mariju Šulović koja je nakon tri meseca preminula od povreda u Beogradu. Ovaj tragični slučaj dogodio se 31. decembra 2020. godine oko 17,30… »
Pijan pokosio mariju automobilom, pa hteo da je vozi u bolnicu! Potresno svedočenje oca devojke: Ove reči sam mu uputio

Pijan pokosio mariju automobilom, pa hteo da je vozi u bolnicu! Potresno svedočenje oca devojke: Ove reči sam mu uputio

Mondo 22.01.2024
Potresno svedočenje oca Marije iz Niša koju je autom usmrtio pijani vozač. Potresno svedočenje oca Marije iz Niša koju je autom usmrtio pijani vozač. "Tražili smo reči utehe od lekara koji su se borili za život naše Marije. Najčešći odgovor… »
„Svaki deo njenog tela je bio povređen, imala je krvarenja na mozgu ali smo se ipak nadali čudu“: Potresno svedočenje…

„Svaki deo njenog tela je bio povređen, imala je krvarenja na mozgu ali smo se ipak nadali čudu“: Potresno svedočenje…

Nova 22.01.2024
"Tražili smo reči utehe od lekara koji su se borili za život naše Marije. Najčešći odgovor koji smo dobijali bio je da je njen život u božjim rukama. I najmanji pomak, treptaj oka, podizanje ruke davao nam je nadu da će naša Maka živeti. Svaki… »
"Krvario joj je mozak, najmanji treptaj oka davao je nadu da će živeti": Bolno svedočenje oca poginule Marije

"Krvario joj je mozak, najmanji treptaj oka davao je nadu da će živeti": Bolno svedočenje oca poginule Marije

Telegraf 22.01.2024
Za Marijinu smrt sudi se Igoru Stojkoviću (40) jer je 31. decemba 2020. godine krećući se velikom brzinom sa dva promila alkohola u organizmu, vozilom „mazda“ na raskrsnici ulica Donjovlaška i Miodraga Petrovića Čkalje, udario devojku koja se… »

Vesti dana »