Povezane vesti

2 Muškarca prošle godine, danas devojka - Umrli u Beogradu posle operacije želuca u Turskoj! Doktori: Evo šta se tamo…

2 Muškarca prošle godine, danas devojka - Umrli u Beogradu posle operacije želuca u Turskoj! Doktori: Evo šta se tamo…

Kurir 22.01.2024
Vest da je devojka Morgan Ribeiro (20) iz Velike Britanije, koja je imala operaciju želuca u Turskoj, preminula u Beogradu nakon što joj je pozlilo u avionu tokom povratka kući, potresla je javnost. Komplikacije oko operacije želuca, nažalost, nisu… »
"Ne želim da se ovo dogodi mojoj drugoj ćerki": Potresne reči majke čija ćerka je umrla nakon operacije

"Ne želim da se ovo dogodi mojoj drugoj ćerki": Potresne reči majke čija ćerka je umrla nakon operacije

Telegraf 22.01.2024
Morgan Ribeiro odletela je u Tursku sa svojim dečkom na operaciju želuca vrednu 2.500 funti ranije ovog meseca jer nije želela da bude stavljena "na listu čekanja britanskog zdravstvenog sistema" na kojoj bi "čekala godinama" Dvadesetogodišnja… »
Devojka umrla posle operacije želuca, a pakao prošla i miljana! Sekunde je delile od kraja života, jezivi bolovi, meseci u…

Devojka umrla posle operacije želuca, a pakao prošla i miljana! Sekunde je delile od kraja života, jezivi bolovi, meseci u…

Kurir 22.01.2024
Morgen Ribeiro (20) iz Velike Britanije, koja je imala operaciju želuca u Turskoj, preminula je u Beogradu nakon što joj je pozlilo u avionu tokom povratka kući. Ovo nije prvi put da čujem kako pacijenti iz Turske zavšravaju sa ozbiljnim posledicama… »
Potresna poruka dečka britanke (20) koja je umrla u Beogradu! Drama počela nakon operacije u Turskoj: "Bila je najlepša"

Potresna poruka dečka britanke (20) koja je umrla u Beogradu! Drama počela nakon operacije u Turskoj: "Bila je najlepša"

Mondo 22.01.2024
Oglasio se dečko preminule devojke iz Velike Britanije. Oglasio se dečko preminule devojke iz Velike Britanije. Devojka Morgan Ribeiro (20) iz Velike Britanije je preminula u beogradskoj bolnici nakon što joj je pozlilo u avionu po povratku sa… »
"Kad sam saznala, već je bila u avionu" Majka devojke koja je umrla nakon operacije van sebe: Ne želim da se ovo desi drugoj…

"Kad sam saznala, već je bila u avionu" Majka devojke koja je umrla nakon operacije van sebe: Ne želim da se ovo desi drugoj…

Kurir 22.01.2024
Dvadesetogodišnja devojka koja je preminula u Beogradu nakon neuspešne operacije mršavljenja u Turskoj nakon godina maltretiranja zbog svoje težine, objavila je potresan snimak na TikToku nekoliko dana pre smrti: "Moj poslednji post pre operacije… »

Vesti dana »