Povezane vesti

Komšije mine Kostić razvezale jezik: Dečko je optuživao da ga vara, poslednja 2 meseca iz njenog stana su se čuli krici i…

Komšije mine Kostić razvezale jezik: Dečko je optuživao da ga vara, poslednja 2 meseca iz njenog stana su se čuli krici i…

Kurir 23.01.2024
Vest da je Mina Kostić protiv svog bivšeg partnera Nikole podnela krivičnu prijavu zbog maltretiranja šokirala je region! Jutro nakon što je Kurir ekskluzivno objavio ovu informaciju, naša ekipa posetila je kraj gde pevačica godinama ima stan, kako… »
Dečko Mine Kostić: Voleo bih da imam zabranu prilaska doživotno!

Dečko Mine Kostić: Voleo bih da imam zabranu prilaska doživotno!

Svet plus 23.01.2024
Nikola, dečko pevačice Mine Kostić, kaže da bi voleo da ima zabranu prilaska doživotno i objašnjava kakav je njihov odnos bio. Kad se briše prepiska sa nekim, ne briše se jer tu nema ničega, budimo realni... Pevačica Mina Kostić prijavila je… »
Prvo oglašavanje dečka Mine Kostić! Pevačica ga prijavila policiji - "Voleo bih da imam doživotnu zabranu!"

Prvo oglašavanje dečka Mine Kostić! Pevačica ga prijavila policiji - "Voleo bih da imam doživotnu zabranu!"

Mondo 23.01.2024
Oglasio se bivši dečko pevačice Mine Kostić. Oglasio se bivši dečko pevačice Mine Kostić. Pevačica Mina Kostić (48) je bivšeg dečka Nikolu, koji je devetnaest godina mlađi od nje, 17. januara prijavila policiji zbog maltretiranja. Mina i… »
"Proveravao sam joj telefon jer je brisala poruke": Oglasio se bivši dečko Mine Kostić kojeg je prijavila za maltretiranje…

"Proveravao sam joj telefon jer je brisala poruke": Oglasio se bivši dečko Mine Kostić kojeg je prijavila za maltretiranje…

Blic 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić 17. januara prijavila je policiji bivšeg dečka, fitnes trenera Nikolu Srećkovića za maltretiranje i pretnje. Nakon niz optužbi i njenih oglašavanja, sada se oglasio Nikola i izneo svoju stranu priče. - Ovako po pitanju… »
Prvo oglašavanje bivšeg dečka mine Kostić nakon što ga je prijavila za nasilje: Voleo bih da imam zabranu prilaska…

Prvo oglašavanje bivšeg dečka mine Kostić nakon što ga je prijavila za nasilje: Voleo bih da imam zabranu prilaska…

Kurir 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić je bivšeg dečka Nikolu, koji je devetnaest godina mlađi od nje, prijavila zbog maltretiranja, o čemu je pisao Kurir. Ona je istakla da je trpela psihičko, ali ne i fizičko nasilje, kao i da joj je Nikola često priređivao… »
(Video) "trpela sam i ćutala, to nije bio prvi put": Mina Kostić otkrila detalje nakon što je prijavila dečka policiji…

(Video) "trpela sam i ćutala, to nije bio prvi put": Mina Kostić otkrila detalje nakon što je prijavila dečka policiji…

Blic 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić, 17. januara podnela je krivičnu prijavu protiv bivšeg partnera Nikole S., koji je 15 godina mlađi od nje. Mina je sada ispričala da je do tada ćutala i trpela ponašanje njenog bivšeg partnera. - Da prijavila sam ga. To nije… »
Prvo pojavljivanje mine Kostić nakon što je prijavila dečka za nasilje: Pevačica sva u crnom, uz nju sve vreme ovaj…

Prvo pojavljivanje mine Kostić nakon što je prijavila dečka za nasilje: Pevačica sva u crnom, uz nju sve vreme ovaj…

Kurir 23.01.2024
Mina Kostić pojavila se danas ispred jednog televizijskog studija prvi put nakon što je 17. januara prijavila 19 godina mlađeg dečka Nikolu za maltretiranje. Ona je došla sa kolegom Goranom Vukošićem i imala je osmeh na licu. Sve dok nije… »
Sva u crnom, sa njom ovaj muškarac! Mina Kostić prvi put u javnosti nakon skandala sa bivšim - otkrila nove detalje!

Sva u crnom, sa njom ovaj muškarac! Mina Kostić prvi put u javnosti nakon skandala sa bivšim - otkrila nove detalje!

Mondo 23.01.2024
Mina Kostić stala je pred predstavnike domaćih medija, prvi put nakon što je bivšeg prijavila policiji. Mina Kostić stala je pred predstavnike domaćih medija, prvi put nakon što je bivšeg prijavila policiji. Mina Kostić pojavila se danas ispred… »
Trpela sam nasilje: Mina Kostić iznela u javnost detalje torture koju je prošla s 19 godina mlađim dečkom Nikolom

Trpela sam nasilje: Mina Kostić iznela u javnost detalje torture koju je prošla s 19 godina mlađim dečkom Nikolom

Večernje novosti 23.01.2024
MINA KOSTIĆ koja je 17. januara prijavila policiji bivšeg dečka Nikolu Srećkovića zbog psihičkog nasilja, rešila je javno progovori o svim detaljima kraha ljubavi. Foto: ATA images - Trpela sam psihičko nasilje, ne fizičko, ali je ono nekad gore… »
Mina KOSTIĆ prvi put u javnosti nakon skandala sa bivšim dečkom: Neću mnogo da komentarišem, prijavila sam ga, to nije…

Mina KOSTIĆ prvi put u javnosti nakon skandala sa bivšim dečkom: Neću mnogo da komentarišem, prijavila sam ga, to nije…

Večernje novosti 23.01.2024
MINA KOSTIĆ 17. januara prijavila je 19 godina mlađeg dečka Nikolu za maltretiranje. Foto: Novosti Ona se danas, prvi put posle svega pojavila ispred studija Grand produkcije, pred snimanje jedne emisije. Foto: Novosti - Neću mnogo da komentarišem… »
Pravio mi probleme na nastupima, uzimao telefon... Mina Kostić potvrdila - 19 godina mlađi dečko dobio zabranu prilaska

Pravio mi probleme na nastupima, uzimao telefon... Mina Kostić potvrdila - 19 godina mlađi dečko dobio zabranu prilaska

Mondo 23.01.2024
Mina Kostić otkrila da je trpela psihičko nasilje. Mina Kostić otkrila da je trpela psihičko nasilje Pevačica Mina Kostić podnela je krivičnu prijavu policiji protiv emotivnog partnera Nikole. Mini je Nikola navodno slao preteće poruke i pravio… »
Bivši dečko Mine Kostić dobio zabranu prilaska, pevačica se oglasila: „Trpela sam psihičko maltretiranje i dobijala…

Bivši dečko Mine Kostić dobio zabranu prilaska, pevačica se oglasila: „Trpela sam psihičko maltretiranje i dobijala…

Nova 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić prijavila je bivšeg dečka, 19 godina mlađeg Nikolu, zbog navodnog maltretiranja. Ona je 17. januara podnela krivičnu prijavu u policiji protiv Nikole s kojim je bila u vezi nešto više od godinu dana. Sada se oglasila i iznela… »
"Oprostila sam mu": Oglasila se Mina Kostić nakon što je 15 godina mlađeg dečka prijavila za maltretiranje: "Policija radi…

"Oprostila sam mu": Oglasila se Mina Kostić nakon što je 15 godina mlađeg dečka prijavila za maltretiranje: "Policija radi…

Blic 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić, 17. januara podnela je krivičnu prijavu protiv bivšeg partnera Nikole S., koji je 15 godina mlađi od nje. Pevačica se sada oglasila za "Blic" i kratko istakla da je dobro. - Dobro sam hvala Bogu, oprostila sam mu, policija radi… »
Mina Kostić nakon što je dečka prijavila zbog nasilja iznela nove detalje: Trpela sam, a kada sam odlučila da raskinem...

Mina Kostić nakon što je dečka prijavila zbog nasilja iznela nove detalje: Trpela sam, a kada sam odlučila da raskinem...

Kurir 23.01.2024
Mina Kostić prijavila je policiji 17. januara bivšeg dečka Nikolu Srećkovića zbog psihičkog nasilja, te je još jednom razočarana u ljubav. Mina je odlučila da progovori nakon skandala i sa pripadnicima sedme sile podelila detalje kraha ljubavi sa… »
Pevačica Mina Kostić podnela je krivičnu prijavu protiv partnera!

Pevačica Mina Kostić podnela je krivičnu prijavu protiv partnera!

Svet plus 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić podnela je krivičnu prijavu policiji protiv emotivnog partnera Nikole, a razlozi su, kako mediji prenose maltletiranje i pretnje. Mini Kostić je Nikola navodno slao preteće poruke i pravio ljubomorne scene, zbog čega je… »
Da li je ovo prethodilo svađi mine Kostić i 19 godina mlađeg dečka? Pevačica ga prijavila policiji, on se odmah oglasio!

Da li je ovo prethodilo svađi mine Kostić i 19 godina mlađeg dečka? Pevačica ga prijavila policiji, on se odmah oglasio!

Mondo 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić je navodno bivšeg dečka Nikolu, koji je devetnaest godina mlađi od nje, prijavila zbog maltretiranja. Pevačica Mina Kostić je navodno bivšeg dečka Nikolu, koji je devetnaest godina mlađi od nje, prijavila zbog maltretiranja… »
Da li je ovo razlog sukoba mine Kostić i mlađeg dečka?! Pevačica Nikolu prijavila zbog maltretiranja, evo šta je…

Da li je ovo razlog sukoba mine Kostić i mlađeg dečka?! Pevačica Nikolu prijavila zbog maltretiranja, evo šta je…

Kurir 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić je bivšeg dečka Nikolu, koji je devetnaest godina mlađi od nje, prijavila zbog maltretiranja. Mina i Nikola su neko vreme imali skladnu vezu. Međutim, poslednjih meseci je prošla kroz pakao. Trpela je ljubomorne scene, dramu… »
Razlog sukoba između Mine Kostić i dečka: Pevačica ga prijavila policiji, evo šta je prethodilo tome

Razlog sukoba između Mine Kostić i dečka: Pevačica ga prijavila policiji, evo šta je prethodilo tome

Blic 23.01.2024
Pevačica Mina Kostić prijavila je svog bivšeg partnera Nikolu za maltretiranje i protiv njega je 17. januara podnela krivičnu prijavu, a kako pišu mediji do sukoba među njima je došlo navodno zbog prevare. Mina je bivšeg partnera prijavila… »
Oglasio se bivši dečko mine kositć: Evo šta je Nikola poručio nakon što je pevačica podnela krivičnu prijavu protiv…

Oglasio se bivši dečko mine kositć: Evo šta je Nikola poručio nakon što je pevačica podnela krivičnu prijavu protiv…

Blic 22.01.2024
Pevačica Mina Kostić, 17. januara podnela je krivičnu prijavu protiv bivšeg partnera Nikole S., koji je 15 godina mlađi od nje. Kako se navodi, ona ga je prijavila policiji za maltretiranje i pretnje, a nakon toga Nikola se oglasio na svom… »
Mina Kostić prijavila policiji 15 godina mlađeg dečka: Pevačica se oglasila i otkrila detalje: "Živa sam"

Mina Kostić prijavila policiji 15 godina mlađeg dečka: Pevačica se oglasila i otkrila detalje: "Živa sam"

Blic 22.01.2024
Pevačica Mina Kostić prijavila je bivšeg dečka, 15 godina mlađeg Nikolu, zbog maltretiranja. Mina je pre nekoliko dana, odnosno 17. januara, podnela krivičnu prijavu u policiji protiv partnera s kojim je nešto više od godinu dana bila u vezi… »
Ovo je dečko kojeg je Mina Kostić prijavila policiji za maltretiranje: Ovako je upoznala 15 godina mlađeg, planirala i dete…

Ovo je dečko kojeg je Mina Kostić prijavila policiji za maltretiranje: Ovako je upoznala 15 godina mlađeg, planirala i dete…

Blic 22.01.2024
Pevačica Mina Kostić prijavila je svog bivšeg partnera Nikolu za maltretiranje i protiv njega je 17. januara podnela krivičnu prijavu. Kako se navodi, Mini je dečko slao preteće poruke i pravio ljubomorne scene. Inače, ona je neretko u javnosti… »

Vesti dana »