Povezane vesti

"Tek ćeš se nasikirati, Selma Bajrami": Pevačica se ne zaustavlja, najnovijim komentarom izaziva novi bes naroda - još se i…

"Tek ćeš se nasikirati, Selma Bajrami": Pevačica se ne zaustavlja, najnovijim komentarom izaziva novi bes naroda - još se i…

Kurir 23.01.2024
Bosanskohercegovačka pevačica Selma Bajrami vraćena je u ponedelja sa Aerodroma "Nikola Tesla" jer joj je zabranjen ulaz u Srbiju zbog pevanja albanskih nacionalističkih pesama i pokazivanja dvoglavog orla. Svako ko je pozove u svoju emisiju je… »
"Nacionalizam je tema za one koji zarađuju 300 evra mesečno!" Selma Bajrami novom objavom dodatno razbesnela javnost

"Nacionalizam je tema za one koji zarađuju 300 evra mesečno!" Selma Bajrami novom objavom dodatno razbesnela javnost

Kurir 23.01.2024
Nakon što je juče, 22. januara, vraćena sa beogradskom aerodroma pošto joj je zvanično zabranjen ulazak u Srbiju, pevačica Selma Bajrami ne prestaje da se oglašava. Ona je ovog puta citirala Ramba Amadeusa koji je govorio o vremenu u kojem se… »
"Previše sam Ja otmena..." Selma Bajrami se u jeku skandala ne zaustavlja, povukla još jedan šok potez

"Previše sam Ja otmena..." Selma Bajrami se u jeku skandala ne zaustavlja, povukla još jedan šok potez

Kurir 23.01.2024
Selma Bajrami ne prestaje sa objavama i provokacijama na društvenim mrežama pošto joj je zabranjen ulazak u Srbiju. Bosanskohercegovaćka pevačica je danas iskoristila priliku da udari i na "srpsku svetinju" Novaka Đokovića, podelivši u instagram… »
"Previše sam Ja: Otmena..." Selma Bajrami u jeku skandala oko zabrane ulaska u Srbiju šalje jasnu poruku, pa povlači još…

"Previše sam Ja: Otmena..." Selma Bajrami u jeku skandala oko zabrane ulaska u Srbiju šalje jasnu poruku, pa povlači još…

Blic 23.01.2024
Folk pevačica iz Bosne i Hercegovine, Selma Bajrami, zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u avion kojim je ispraćena iz zemlje, o čemu ne prestaje da se priča. Ona je malo potom poručivala… »
"Pevaću gde god budem želela!" Nova provokacija Selme Bajrami: "Pozdrav za sve ljude u Srbiji"

"Pevaću gde god budem želela!" Nova provokacija Selme Bajrami: "Pozdrav za sve ljude u Srbiji"

Kurir 23.01.2024
Bosanska pevačica Selma Bajrami zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, o čemu je pisao Kurir. Njoj je zabranjen ulazak u Srbiju, a pevačica se sada uključila uživo na društvenoj mreži Instagram gde je odgovarala na… »
"Pozdrav za sve ljude u Srbiji koji su još uvek normalni": Nova provokacija Selme Bajrami u lajv uključenju: "Pevaću gde god…

"Pozdrav za sve ljude u Srbiji koji su još uvek normalni": Nova provokacija Selme Bajrami u lajv uključenju: "Pevaću gde god…

Blic 23.01.2024
Bosanska pevačica Selma Bajrami zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju. Njoj je zabranjen ulazak u Srbiju, a pevačica se sada uključila uživo na društvenoj mreži Instagram gde je odgovarala na pitanja pratioca. Najviše… »
Pozdrav za sve ljude u Srbiji koji su još normalni: Selma Bajrami u lajvu – "Jeste li sigurni da sam zabranjena?!"

Pozdrav za sve ljude u Srbiji koji su još normalni: Selma Bajrami u lajvu – "Jeste li sigurni da sam zabranjena?!"

Mondo 23.01.2024
Selma Bajrami oglasila se na svom Instagramu nakon zabrane ulaska u Srbiju. Selma Bajrami oglasila se na svom Instagramu nakon zabrane ulaska u Srbiju. Pevačica Selma Bajrami prethodnog dana sletela je na beogradski aerodrom, te pokušala da uđe u… »
Selma Bajrami opet objavila snimak iz Beograda: Zabranjen ulazak u Srbiju, ona odvrnula pesmu i snima se kod Sava Centra

Selma Bajrami opet objavila snimak iz Beograda: Zabranjen ulazak u Srbiju, ona odvrnula pesmu i snima se kod Sava Centra

Mondo 23.01.2024
Pevačica Selma Bajrami ne prestaje sa objavama na društvenim mrežama. Pevačica Selma Bajrami ne prestaje sa objavama na društvenim mrežama Pevačici Selmi Bajrami juče je izrečena zabrana ulaska u Srbiju. Pevačica je vraćena sa aerodroma Nikola… »
Selma Bajrami ponovo provocira: Zbog sramne poruke o Novaku Đokoviću cela Srbija besna

Selma Bajrami ponovo provocira: Zbog sramne poruke o Novaku Đokoviću cela Srbija besna

Večernje novosti 23.01.2024
NAKON što je juče, 22. januara, vraćena sa beogradskom aerodroma pošto joj je zvanično zabranjen ulazak u Srbiju, a po nalogu bivšeg direktora BIA Aleksandra Vulina, pevačica Selma Bajrami ne prestaje da provocira. Foto: ATA images Sada je… »
Selma se ne zaustavlja! Najnovijim komentarom se rugala i opet izazvala bes naroda: "Tek ćeš se nasikirati!" foto

Selma se ne zaustavlja! Najnovijim komentarom se rugala i opet izazvala bes naroda: "Tek ćeš se nasikirati!" foto

Mondo 23.01.2024
Selma Bajrami vraćena je sa Aerodroma "Nikola Tesla" jer joj je zabranjen ulaz u Srbiju, zbog pevanja albanskih nacionalističkih pesama i pokazivanja dvoglavog orla. Ona se pak pravi da je to nije nimalo pogodilo! Selma Bajrami vraćena je sa Aerodroma… »
Udarila na Noleta pa spomenula i ritu oru! Nakon što je "poljubila vrata" Srbije, Selma ne bira sredstva da blati druge!

Udarila na Noleta pa spomenula i ritu oru! Nakon što je "poljubila vrata" Srbije, Selma ne bira sredstva da blati druge!

Mondo 23.01.2024
Iako navodi da je zabrana ulaska u zemlju nije nimalo pogodila, Selma Bajrami ne prestaje sa objavama i provokacijama na društvenim mrežama. Iako navodi da je zabrana ulaska u zemlju nije nimalo pogodila, Selma Bajrami ne prestaje sa objavama i… »
Selma Bajrami nema ni stida ni obraza! Udara na sve što je srpsko, u skandal umešala Novaka Đokovića pa spomenula i Ritu…

Selma Bajrami nema ni stida ni obraza! Udara na sve što je srpsko, u skandal umešala Novaka Đokovića pa spomenula i Ritu…

Kurir 23.01.2024
Bosanskohercegovaćka pevačica Selma Bajrami ne prestaje sa objavama i provokacijama na društvenim mrežama pošto joj je zabranjen ulazak u Srbiju i vraćena je prvim avionom za Sarajevo zbog pevanja albanskih nacionalističkih pesama i pokazivanja… »
(Foto) Selma Bajrami prozvala Đokovića: "Kad se Novak smeje sa Ritom Orom tad ništa, pravimo mimove"

(Foto) Selma Bajrami prozvala Đokovića: "Kad se Novak smeje sa Ritom Orom tad ništa, pravimo mimove"

Blic 23.01.2024
Nakon što je pevačici Selmi Bajrami zabranjen ulazak u Srbiju ona ne prestaje da provocira potezima na društvenim mrežama. Folk pevačica Selma Bajrami zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u… »
I ovoj zvezdi Granda je doživotno zabranjen ulazak u Srbiju! "Ja sam to što jesam, imam moju Bosnu i Sandžak!"

I ovoj zvezdi Granda je doživotno zabranjen ulazak u Srbiju! "Ja sam to što jesam, imam moju Bosnu i Sandžak!"

Mondo 23.01.2024
Nakon što mu je 2. avgusta 2021. godine zabranjeno da uđe u Srbiju, pevač je rekao da nije ni pokušavao da dođe u Srbiju već u "svoj Novi Pazar"! Nakon što mu je 2. avgusta 2021. godine zabranjeno da uđe u Srbiju, pevač je rekao da nije ni… »
Veliča i dalje krvnika nasera orića! I ovaj BiH pevač ne sme da uđe u Srbiju, pokušao da pređe granicu, a džaba!

Veliča i dalje krvnika nasera orića! I ovaj BiH pevač ne sme da uđe u Srbiju, pokušao da pređe granicu, a džaba!

Kurir 23.01.2024
Poznata folk pevačica Selma Bajrami zadržana je na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u avion kojim je ispraćena iz zemlje. Bosanskohercegovačkoj pevačici zabranjeno je da uđe u Srbiju zbog pokazivanja… »
Selma se ne zaustavlja: "Nek puknu dušmani", evo šta sve pevačica poručuje nakon zabrane ulaska u Srbiju i objavljivanja…

Selma se ne zaustavlja: "Nek puknu dušmani", evo šta sve pevačica poručuje nakon zabrane ulaska u Srbiju i objavljivanja…

Blic 23.01.2024
Folk pevačica Selma Bajrami zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u avion kojim je ispraćena iz zemlje, o čemu ne prestaje da se priča. Selma je malo potom podelila snimak iz srpske… »
"Doživotno mi je zabranjen ulaz u Srbiju, ali ja imam moju Bosnu": I ovaj pevač ne sme da uđe u našu zemlju, pokušao da…

"Doživotno mi je zabranjen ulaz u Srbiju, ali ja imam moju Bosnu": I ovaj pevač ne sme da uđe u našu zemlju, pokušao da…

Blic 23.01.2024
Poznata folk pevačica Selma Bajrami zadržana je juče na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u avion kojim je ispraćena iz zemlje, o čemu ne prestaje da se priča. Međutim, ona nije jedina koja je zabranjena u… »
Selma Bajrami provocira posle zabrane ulaska u Srbiju: Objavila snimak iz Beograda: "Samo za tebe..."

Selma Bajrami provocira posle zabrane ulaska u Srbiju: Objavila snimak iz Beograda: "Samo za tebe..."

Blic 22.01.2024
Poznata folk pevačica Selma Bajrami zadržana je danas na aerodromu kada je pokušala da uđe u Srbiju, nakon čega je odmah ukrcana u avion kojim je ispraćena iz zemlje, o čemu ne prestaje da se priča. Selma se malo potom slikala u restoranu, a uz… »

Vesti dana »