Povezane vesti
Kamioni na granici Srbije i Hrvatske čekaju sedam sati
Slobodna Evropa 23.01.2024
Kamioni na graničnom prelazu Batrovci-Bajakovo između Srbije i Hrvatske čekaju sedam sati, dok je zadržavanje kraće na ostalim graničnim terminalima za teretni saobraćaj, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Kako se navodi u objavi 23. januara, na… »
Stanje na putevima: Opasnost od leda
Glas Zaječara 23.01.2024
Na području Vojvodine i Beograda zbog kiše, susnežuce ili snega postoji opasnost od zaleđivanja pojedinih deonica te se vozačima ne preporučuje vožnja u prepodnevnim satima, saopštio je Auto-moto savez Srbije (AMSS). Vozači se upozoravaju da na put kreću… »
Oprez u vožnji!
Ozon 23.01.2024
Na pojedinim deonicama puteva na području Ivanjice, Kruševca, Mačve, Novog Pazara, Vranja i Zaječara kolovozi su vlažni u nižim predelima, snega ima mestimično u raskvašenom stanju do 5 centimetara, pa se preporučuje oprezna vožnja, saopštilo je danas… »
Vesti dana »

Uhapšen vozač autobusa koji je usmrtio devojku (16) u Zemunu: Osumnjičen za teško delo u saobraćaju
Euronews pre 5 minutajoš 63 povezane

Ekološki ustanak: Miler svesno saučestvuje u isušivanju preostalih izvora slobode govora u Srbiji
Beta pre 1 satjoš 91 povezana

Prosečan račun za struju biće veći za 200 dinara – dodatni popusti za najugroženije kupce, povoljnosti za mala preduzeća
RTS pre 30 minutajoš 45 povezanih

Zvaničnik EK u Beogradu: EU svesna ozbiljnosti situacije u Srbiji
Vesti online pre 2 satajoš 30 povezanih