Povezane vesti
Bilčik: Sve strane da prihvate sve izborne rezultate
Politika 23.01.2024
Bilčik je kazao da se niko iz Evropske unije nije mešao, a ukoliko postoje takvi izveštaji – potrebno je da budu veoma ozbiljno razmotreni. Poslanik Evropskog parlamenta i izvestilac Evropske unije za Srbiju Vladimir Bilčik izjavio je da ne predviđa bilo… »
Bilčik: Ne treba predviđati međunarodnu istragu o izborima u Srbiji
Radio 021 23.01.2024
Poslanik Evropskog parlamenta i izvestilac tog tela EU za Srbiju Vladimir Bilčik izjavio je 11. januara da ne predviđa i da bi bilo neobično predviđati bilo kakvu međunarodnu istragu izbora u Srbiji. NAPOMENA: Izjavu evroparlamentarca Vladimira Bilčika… »
Bilčik ne predviđa međunarodnu istragu izbora u Srbiji
Nova 23.01.2024
Poslanik Evropskog parlamenta i izvestilac Evropske unije za Srbiju Vladimir Bilčik izjavio je da ne predviđa bilo kakvu međunarodnu istragu izbora u Srbiji. U intervjuu Glasu Amerike Vladimir Bilčik je rekao da je na institucijama Srbije da otklone… »
Vesti dana »
Vučić: Prva rešenja po osnovu evidentiranja nelegalnih nekretnina krajem februara ili početkom marta
Nova ekonomija pre 18 minutajoš 64 povezane
Kućni pritvor osumnjičenom za prošlogodišnji napad na novinarsku ekipu N1
Beta pre 2 satajoš 5 povezanih
Putevi Srbije upozoravaju na sneg koji će padati večeras i jaku košavu u ostatku nedelje
OK radio pre 1 satjoš 47 povezanih





